ACCORD ISS Moira House

Ja vēlaties, lai bērns vasarā dotos uz Lielbritāniju apgūt angļu valodu, labi pavadītu laiku dažādās aktivitātēs, apskatītu interesantas vietas, izklaidētos un iegūtu jaunus draugus, tad sūtiet savu atvasi uz Īstbornu. ACCORD ISS valodu skolai šogad ir daudzveidīgs piedāvājums, kurš būs piemērots kā pašiem mazākajiem, tā arī pusaudžiem un pieaugušajiem.  

Vecums: 8 -17 gadi

Vieta: ACCORD ISS Moira House vasaras skola atrodas vilinošā vietā, skaistā un turīgā Īstbornas dzīvojamajā rajonā Meads - tikai gājiena attālumā no pludmales un pilsētas centra. Īstborna ir liela kūrortpilsēta Anglijas dienvidu krastā. Īstbornas austrumos atrodas Beachy Head – augstākā baltā jūras klints Lielbritānijā. Piekrastes joslu veido galvenokārt Viktorijas laika viesnīcas, kā arī mols, estrāde un bērnu atrakciju parks. Īstbornā ir daudz parku un dārzu, kuros atrodas gan sporta, gan bērnu rotaļu laukumi.

Skola: Moira House atrodas augstienē, ar skatu uz jūru. Tāpēc tā ir ideāli piemērota gan mācībām, gan atpūtai. Skolas ēku daudzi studenti pielīdzina Harija Potera skolai. Tā ir atmosfēriska un mājīga. Skolā pieejama sporta zāle, peldbaseins, sporta laukumi, teātra/deju studija, mākslas telpa, kulinārijas istaba, tenisa korti un aktu zāle.

Dzīvošana: Moira House vasaras skolas studenti tiek izmitināti ērtās un labiekārtotās kopmītņu tipa istabās. Katrā istabā ir divas līdz piecas gultas. Mājā ir daudz dušas telpu un tualešu. Istabās dzīvo dažādu nacionalitāšu studenti, taču līdzīga vecuma. Tas nodrošina iespēju viņiem nepārtraukti sarunāties un pilnveidot angļu valodu, kā arī sadraudzēties. Katrā mājā ir arī viesistaba, kur bērni un jaunieši var skatīties televizoru, filmas, klausīties mūziku, spēlēt galda spēles. Ēdiens nometnē ir veselīgs un sabalansēts un tiek nodrošināts trīs reizes dienā. Skolas personāls ēd kopā ar studentiem, kas arī ir labs iemesls sarunām angļu valodā. Uzkodas un dažādi dzērieni pieejami starpbrīžos un vakaros.

Aktivitātes: Pēcpusdienās pusaudži var izvēlēties 4 līdz 6 aktivitātes, piemēram, futbolu, basketbolu, peldēšanu, regbiju, hokeju, galda tenisu, kriketu, volejbolu, jogu, dejošanu, ēdienu gatavošanu, teātri, rotaslietu pagatavošanu, rokdarbus, zīmēšanu, origami un daudz ko citu. Katru piektdienas pēcpusdienu nometnes dalībnieki apmeklē Īstbornas pilsētas centru un pludmali, bet vakarā tiek organizēts kopējs barbekjū un diskotēka. Pārējo dienu vakaros Jūsu bērns piedzīvos viktorīnas, tematiskos vakarus, talantu šovus, filmu vakarus u.c.

Ekskursijas: Ekskursijās bērni dodas ceturtdienās un svētdienās. Divu nedēļu programmā ir paredzētas 3 pilnas dienas ekskursijas. Jūsu bērns apmeklēs Londonu – redzēs Nacionālo portretu galeriju, Bigbenu, Parlamenta ēku, Vestminsteras abatiju, Trafalgaras laukumu. Dosies apskatīt slavenās baltās klintis Seven Sisters un pastaigā gar skaisto un ainavisko Cuckmere Haven, kur varēs izvēlēties kādu no aktivitātēm – plosta veidošanu, riteņbraukšanu vai zaru namiņa celšanu. Nometnes dalībnieki dosies ekskursijā pa Bekingemas pils telpām, vēros sargu maiņu, piedzīvos pikniku Svētā Džeimsa parkā un Leičesteras laukumā. Vēl bērni apmeklēs Heistingsu – skaistu piejūras ostas pilsētu. Tur viņi izklaidēsies atrakcijā „Lupītāju ala”, apskatīs Heistingsas pili, dosies pastaigā pa pilsētas centru un pludmali. Ekskursija paredzēta arī uz Londonas zinātnes muzeju, slaveno iepirkšanās centru Harrods, jauks pēcpusdienas pikniks Haidparkā un pastaiga Kensingtonas rajonā. Iespējams, ka bērns apmeklēs Heveras pili – karalienes Annas Boleinas mājvietu un tur esošo ūdens labirintu vai dosies uz Braitonu un redzēs molu, Karalisko paviljonu, pilsētas centru, kā arī pavadīs laiku iepērkoties.

Paris Saint-Germain Academy England Futbola akadēmija: Tiem, kas aizraujas ar futbolu un ir vecumā no 8 līdz 17 gadiem, lieliska iespēja paralēli valodas apguvei būs treniņi PSG England Futbola akadēmija. ISS Futbola nometnes notiek Moira House vasaras skolā no pirmdienas līdz piektdienai. Tās mērķis ir attīstīt katra spēlētāja tehniskās, taktiskās un fiziskās prasmes. Programmā paredzēti gan treniņi, gan spēles (kopā 10 stundas nedēļā). Kursa beigās katrs dalībnieks saņem novērtējuma lapu, kurā būs atzīmētas stiprās spēlētāja puses un tās, ko vēl vajadzētu attīstīt. 
Cena futbola akadēmija: 890 GBP nedēļā

Vēlies vairāk aktivitātes? ACCORD ISS pusaudžiem piedāvā arī izvēles aktivitātes (6 stundas nedēļā) par papildus samaksu. Sporta aktivitātes notiek kvalificētu treneru pavadībā. Jūs varat izvēlēties burāšanu, vindsērfingu, tenisu, golfu, jāšanu vai  dejošanu. Maksa par papildus aktivitātēm ir no 120 līdz 480 GBP nedēļā.

Moira House nometne 2020:

Datumi: 28.jūnijs  - 8. augusts

Cena par nometni: 850 GBP nedēļā , futbola akadēmija 890 GBP nedēļā

Cenā iekļauts:

 • 15 angļu valodas stundas nedēļā;
 • Dzīvošana rezidencē;
 • Ēdināšana trīs reizes dienā;
 • Ekskursijas;
 • Aktivitātes;
 • Sertifikāts.

Papildus izmaksas:

 • Aviobiļetes;
 • Transfērs;
 • Apdrošināšana.

Papildus:

 • Lidostas transfērs turp un atpakaļ: 180 GBP
 • Ja ir pasūtīts aviokompānijas pavadonis, tad papildus skolas maksai ir 130 GBP (turp/atpakal, obligāti bērniem līdz 12 gadu vecumam).

Brauciena noformēšana, reģistrācijas maksa programmai, programmas koordinēšana – 60 EUR.

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!