ACCORD Paris

ACCORD Paris darbojas jau 25 gadus un atrodas pašā pilsētas sirdī. Skolas ēka ir tipisks Parīzes ahitektūras paraugs ar 20 labiekārtotām, gaišām un ietilpīgām mācību telpām, kas ļauj saviem studentiem saņemt augstākās klases franču valodas kursus. ACCORD komanda ir vienmēr priecīgi palīdzēt saviem studentiem ikvienā jautājumā sākot no dienas, kurā tie rezervē sev mācību kursu, līdz dienai, kurā viņi aizbrauc no šīs skolas. Pēc mācībām ikviens students var doties relaksēties skolas kiber-kafejnīcā un izmantot tajā esošos datorus ar bezmaksas interneta pieslēgumu. Ja ir vēlme paņemt līdz savu datoru, to droši drīkst darīt jo ir pieejams arī bezmaksas Wi-Fi. 
Tiem, kas vēlas maksimāli uzlabot savas valodas zināšanu prasmes, skola piedāvā papildus nodarbības franču valodas pareizrakstībā (120 EUR nedēļā). 
Jauniešu rīcībā būs atpūtas telpa, kur satikties ar saviem jauniegūtajiem draugiem, pašapkalpošanās restorāns, sporta zāle. Kā arī pēc mācībām skola piedāvā jauniešiem izklaides programmu ar spēlēm un citādām aktīvām darbībām, kā arī aizraujošas eksursijas pa Parīzi (3 reizes nedēļā). Jaunieši ieraudzīs Parīzes Dievmātes katedrāli, Luvru, kā arī neizpaliks pats galvenais - Eifeļa tornis.

Atrašanās vieta.  Skola atrodas pašā Parīzes sirdī, tikai pāris minūšu gājiena attālumā no Luvras muzeja un lielākajiem iepirkšanās centriem "Galeries Lafayette" un "Printemps". Un nav vienmēr jāizvēlas sabiedriskais transports, lai nokļūtu uz citām ievērojamākajām vietām, jo, piemēram, izvēloties pāris stundu pastaigu, var nokļūt līdz Eifeļa tornim, pa ceļam apreibstot no Parīzes ikdienas dzīves skaistuma. Vakarā iesakām pamēģināt mini kruīza braucienu pa Sēnu un redzēt savām acīm to, kāpēc Parīzei otrs nosaukums ir "Gaismas pilsēta". 

 

Priekšrocības

  • Aktīva vasaras nometne pašā Parīzes sirdī.
  • Mācības ir tendētas uz komunikāciju un runātprasmi.
  • Starptautiska vide gan mācībās, gan arī pēc tām.

Fakti

  • Vecums: 13 - 17 gadi
  • Maksimālais studentu skaits klasē: 15
  • Pieejams: 24 h/diennaktī dežurants, aprīkotas klases ar audiovizuāliem materiāliem, pašapkalpošanās restorāns, atpūtas telpa, sporta zāle, interneta zona.
  • Nometnes datumi 2017. gadā: 2.07. - 12.08. (iebraukšana svētdienā)

Papildu informācija. Mācības noris skolas rezidences telpās. Vienā istabiņā rezidencē dzīvo 4 cilvēki. Tualetes un vannasistabas ir kopējas uz visu stāvu. Visas ēdienreizes tiek servētas skolas restorānā. 

 

Franču valoda Francijā, Parīzē
Franču valoda Francijā
Franču valoda Francijā
Franču valoda Francijā
Franču valoda Francijā

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!