Angļu valodas nometne Prāgā!

MSM Academy ir staptautiskā valodu skola, kas darbojas Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Atšķirībā no citām valodu skolām, MSM piedāvā trīs neparastas un aizraujošas tematiskās angļu valodas nometnes jauniešiem -  futbola, fitnesa un tenisa akadēmiju. Ja arī Tev sports ir neatņemama dzīves sastāvdaļa – ieskaties!

Skolēni, kuri vēlas vairāk laika veltīt romantiskās Prāgas izpētei, var izvēlēties klasisko nometni ar angļu valodas nodarbībām un plašu aktivitāšu un ekskursiju programmu, kā arī sagatavošanās kursus starptautiskajam angļu valodas eksāmenam IELTS. Jauniešiem, kas vēlas iegūt vērtīgu praksi, strādājot kādā no Prāgas viesnīcām un apgūt viesnīcu menedžmenta pamatus, skola piedāvā Viesnīcu menedžmenta, prakses un angļu valodas programmu (4 nedēļas).

Vecums: 14+

Datumi 2018. gadā un ilgums:
2 nedēļas: 1.07. - 15.07., 15.07. - 30.07., 1.08. - 15.08., 15.08. - 30.08.; 
4 nedēļas: 1.07 - 30.07, 1.08 - 30.08; 

Ir iespēja pieteikties arī 3 nedēļu nometnei!

Atrašanās vieta

MSM Academy atrodas vienā no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām – Prāgā. Pilsēta ar 1,3 miljoniem iedzīvotāju atrodas Vltavas upes krastā. Prāgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, savukārt Prāgas pils iekļuvusi Pasaules Ginesa rekordu grāmatā kā lielākā senlaiku pils pasaulē. Ik gadu pilsētu apmeklē miljoniem tūristu, lai izbaudītu pilsētas maģisko šarmu.

Aktivitātes

Pēc angļu valodas un sporta nodarbībām jauniešiem paredzēta plaša atpūtas un izklaides programma, kā arī aizraujošas ekskursijas. Nometnes dalībniekus gaida ekskursija pa Prāgu, izbrauciens ar kuģīti pa Vltavu, Prāgas zoodārza un akvaparka apmeklējums, nakts pastaiga pa pilsētu, sagaidīšanas un atvadu ballīte, ekskursijas uz Karlovy Vary un Karlšteinas pili.

Par papildu samaksu iespējams doties pilnas dienas ekskursijā uz Berlīni (cena 60 EUR), Drēzdeni (cena 40 EUR), Minheni (cena 60 EUR) un Vīni (cena 60 EUR).

Dzīvošana

Jaunieši dzīvos Villa MSM, Dejvice, Orlik vai Masarykova kolej standarta apartamentos, divvietīgās istabās. Katrā dzīvoklī ir divas istabas ar privātu vannas istabu. Visas rezidences atrodas 10 – 15 minūšu brauciena attālumā no skolas.

Brokastis un vakariņas jaunieši ieturēs rezidences kafejnīcā.

Futbola akadēmija

MSM Futbola akadēmija piedāvā aizraujošu nometni, kas apvieno angļu valodas un futbola nodarbības.

Futbola treniņi norisinās Čehijas vadošā futbola kluba AC Sparta Prague stadionā, sniedzot jauniešiem lielisku iespēju iejusties čehu futbola zvaigznes lomā. Nometne piemērota gan iesācējiem, gan futbola lietpratējiem – treniņi, kurus vada profesionāli treneri, tiek pielāgoti spēlētāju prasmēm un līmenim. Jaunieši ne tikai trenēsies, bet arī piedalīsies turnīros, lai nostiprinātu jauniegūtās iemaņas un tehnikas.   

Nodarbības vēros arī AC Sparta Prague spēlētāji, tādēļ katram jācenšas parādīt visas prasmes – labākie un talantīgākie jaunieši saņems piedāvājumu turpmākai sadarbībai ar futbola klubu!  

Futbola treniņi norisināsies 2 stundas dienā, četras dienas nedēļā.

Izlasi, ko par futbola akadēmiju saka mūsu students Krišjānis.

Fitnesa akadēmija

MSM Fitnesa akadēmija ir unikāla programma, kas izstrādāta sadarbībā ar vadošo fitnesa centru tīklu World Class. Nometnē jaunieši ne tikai papildinās angļu valodas zināšanas, bet arī fitnesa nodarbībās (kopumā 50 stundas mēnesī) apgūs pareizu treniņu metodiku un veselīga uztura pamatprincipus. Visi treneri un pasniedzēji ir saņēmuši akreditāciju un bieži piedalās dažādos sporta projektos un TV pārraidēs.

Fitnesa akadēmijas programmas ietvaros jaunieši iegūs zināšanas un prasmes šādos jautājumos:

 • Anatomija (teorija)
 • Fizioloģija (teorija)
 • Vingrinājumu tehnika (teorija un prakse)
 • Funkcionālais treniņš (teorija un prakse)
 • Stiepšanās (teorija un prakse)
 • Apļa treniņš (teorija un prakse)
 • Treniņu plāna sastādīšana (teorija un prakse)
 • Uzturs (teorija un prakse)

Programmas beigās dalībnieki saņems fitnesa trenera sertifikātu!

Tenisa akadēmija

MSM Tenisa akadēmija apvieno angļu valodas mācības un intensīvas tenisa nodarbības (kopumā 50 stundas mēnesī). Programma piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Katram dalībniekam tiks sastādīts individuāls treniņu plāns, kas ietver nodarbības mini grupās, individuālas nodarbības un kardio treniņus, kā arī tenisa turnamentus. Treniņi norisināsies 2 stundas dienā, četras dienas nedēļā.

Akadēmijas tenisa kortiem ir māla segums, kas nodrošina spēcīgu atlecienu.

Cena: 2 nedēļas – 980 EUR, 3 nedēļas - 1380 EUR, 4 nedēļas – 1750 EUR (IELTS programma 1980 EUR, Hotel Management un prakses programma - 2005 EUR)

Cenā iekļauts:

 • Angļu valodas nodarbības (25 vai 50 akadēmiskās stundas)
 • Futbola, tenisa vai fitnesa nodarbības
 • Dzīvošana
 • Brokastis un vakariņas
 • Izklaides un ekskursiju programma
 • Transfērs
 • Čehijas SIM karte
 • Sabiedriskā transporta braukšanas karte
 • Abonements World Fitness sporta centrā
 • Sporta tērps

Papildu izdevumi:

 • Aviobiļete 
 • Apdrošināšana
 • Ekskursijas uz Berlīni, Drēzdeni, Minheni un Vīni (pēc izvēles)

Ievērtē arī citus 2018. gada grupu braucienus:

Malta: 8. jūlijs - 30. jūlijs

Braitona: 15. jūlijs - 29. jūlijs

ASV+Kanāda: 23. jūlijs - 19. augusts

ASV Coast to Coast: 1. jūlijs - 21. jūlijs

Ņujorka: 25. jūnijs - 8. jūlijs

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!