Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Minhene - GBCM

Globe Business College Munich tika dibināta 2006. gadā un šobrīd ir viena no Vācijas populārākajām biznesa augstskolām ne tikai vācu studentu vidū, bet visā pasaulē. Vispārzināms ir fakts, ka Vācijas ekonomika daudzu gadu garumā Eiropā ir stabilākā un tās attīstībai seko līdzi visā pasaulē, no Vācijas ekonomistiem paraugu ņem daudzu valstu vadības un biznesa aprindas.

Daudzi šīs augstskolas beidzēji ir ar izciliem panākumiem ne tikai turpinājusi savas studijas, bet arī veiksmīgi uzsākuši un attīstījuši savu biznesu dažādās jomās.

GBCM piedāvā studiju iespējas ne tikai vācu, bet arī angļu valodā, tādejādi paplašinot savu studentu skaitu, jo daudzas Vācijas augstskolas savas studiju programmas piedāvā tikai vāciski.

Populārākās 2 studiju programmas:

  • Business Bachelor Foundation Programme – 2-gadīga studiju programma, kura pielīdzināma un ir akreditēta kā Higher National Diploma in Business Studies. Studiju laikā apgūsiet tādus priekšmetus kā Marketing, Management, Finance, Organisational Behaviour, Human Resource Management. Programmas ietvaros studenti arī iziet praksi un ikvienam ir iespēja turpināt savas studijas kādā no Eiropas vai ASV universitātēm, lai pilnībā apgūtu šo jomu un iegūtu Bakalaura grādu.
  • Bachelor (Hons) in Business Studies – 3-gadīga studiju programma, kura ieguvusi ne tikai Vācijas akreditāciju, bet arī Īrijas trešā līmeņa augstākās izglītības akreditāciju. Studiju laikā ir iespēja ne tikai iziet praksi, bet arī studēt apmaiņas programmās kādā no Eiropas, Īrijas vai ASV partneruniversitātēm.

Globe Business College Munich sadarbojas ar izcilākajām biznesa nozares firmām un organizācijām, tādejādi sniedzot saviem studentiem iespaidīgu iespējamo prakses vietu piedāvājumu. Lūk, tikai dažas no prakses vietām – IBM, KeneXa, Wrigley, Lego, Hewlett Packard, Crown Plaza Hotel u.c.

Visciešākā sadarbība studiju jomā augstskolai ir ar University of California, Middlesex University, Northeastern University, Griffith Collge Dublin, kurās studenti var studēt apmaiņas programmu ietvaros.

Studijas GBCM var uzsākt divas reizes gadā – septembrī un februārī. Arī uzņemšanas noteiktumi ir viegli un visiem ērti saprotami.

Sīkāku informāciju par augstskolu, studiju programmām, uzņemšanu varat iegūt, rakstot pasts@durbe.edu.lv

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!