Azurlingua

Kopēja informācija

Azurlingua jau daudzus gadus ir mūsu studentu iemīļotākā skola, lai mācītos skaisto franču valodu. Mēs zinām, cik svarīgi ir zināt franču valodu, jo tā oficiāli ir Eiropas Savienības otrā valoda. Mācīties to pie pasniedzējiem, kuri ir sava aroda meistari un fanātiķi ir tiešām bauda, tāpēc studenti Azurlingua atgriežas ne vienu gadu vien. Skolā katru gadu franču valodu apgūst vairāk nekā 40 dažādu tautību studenti un arī tas dod iespēju ne tikai mācīties šo skaisto, dziesmai līdzīgo valodu, bet arī iepazīt citu tautu tradīcijas un iegūt jaunus draugus no visas pasaules.
Studentiem ir dota liela kursu izveles programma sākot no vispārīgajiem franču valodas kursiem dažādu līmeņu zināšanām līdz pat specializētajiem valodu kursiem un eksāmenu sagatavošanas programmām.
Paralēli mācību programmai skola saviem studentiem piedāva arī dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas - tiek organizētas ekskursijas katru nedēļu gan pa skaistākajām Vidusjūras regiona vietām, gan muzejiem. Sestdienās tiek organizētas pilnas dienas ekskursijas, bet pirmdien - piektdien savas jauniegūtās franču valodas zināšanas varat pielietot un apliecināt pēpusdienu izbraucienos.
Skola piedāvā ne tikai kultūras programmu, varat pieteikties arī sporta programmai, kurā ietilpst tādi sporta veidi kā  volejbols, basketbols, teniss, dažādi ūdensporta veidi un dejas.

Atrašanās vieta

Skola atrodas pašā Nicas centrā 15 minūšu gājiena attālumā no jūras, pludmales un galvenās gājēju promenādes ielas. Skolas komplekss sastāv no divām celtnēm - galvenā skolas ēka, kurā notiek mācības un atrodas arī rezidence, kā arī mazākā ēka, kurā atrodas skolas administrācija. Skaistais skolas dārzs ieskauj teritoriju un sniedz baudu acīm ikvienam, kā arī rada priekšstatu par franču stila dārziem.

Skolas priekšrocības

* visas klases aprīkotas ar gaisa kondicionieriem
* 11 klašu telpas iekšā un 1 āra klase
* saulainās skolas terases

Kopējā informācija

* Maksimālais studentu skaits: 12 klasē
* Minimālais mācību laiks: 2 nedēļas
* Vidējais studentu vecums: 25-30 gadi

 

Azurlingua class
Azurlingua adults
Azurlingua
Azurlingua
Azurlingua
Azurlingua
Azurlingua school
Azurlingua
Azurlingua
Azurlingua logo
Nice

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!