Azurlingua juniors

Franču valodas kursi Nicā / Курсы французского языка в Ницце

Skola savu darbību sākusi 1990. gadā. Azurlingua jau daudzus gadus ir mūsu studentu iemīļotākā skola, lai mācītos skaisto franču valodu. Mēs zinām, cik svarīgi ir zināt franču valodu, jo tā oficiāli ir Eiropas Savienības otrā valoda. Mācīties to pie pasniedzējiem, kuri ir sava aroda meistari un fanātiķi ir tiešām bauda, tāpēc studenti Azurlingua atgriežas ne vienu gadu vien. Skolā katru gadu franču valodu apgūst vairāk nekā 40 dažādu tautību studenti un arī tas dod iespēju ne tikai mācīties šo skaisto, dziesmai līdzīgo valodu, bet arī iepazīt citu tautu tradīcijas un iegūt jaunus draugus no visas pasaules. 

Atrašanās vieta. Vasarā skola piedāvā izvēlēties vienu no diviem saviem mācību centriem. Mācības un dzīvošana ir vienviet, tāpēc jauniešiem nevajag tērēt naudu un laiku ceļam no/uz skolu. Bet tiem bērniem, kuri izvēlējušies dzīvošanu gimenē (padziļinātai valodas apguvei ieteicams), tiek nodrošināts bezmaksas transports no/uz skolu katru dienu.
1. Parc Imperial centrs - atrodas klusā, skaistā pilsētas rajonā apmēram 15 minūšu gājienā no jūras un 20 minūšu attālumā no Nicas centra. 19. gadsimtā šī bija Krievijas caru rezidence! Centra teritorijā ir kafejnīca, spēļu un sporta laukumi un 100 metrus no skolas ir arī baseins. Dzīvošanai skolas rezidencē iekārtotas ērtas un gaišas istabiņās 3-4 jauniešiem, ar visām ērtībām, dažām istabiņām ir skats uz jūru.

2. d’Estienne d’Orves centrs - atrodas skolas ēkā. Tajā atrodas divvietīgas un trīsvietīgas istabiņas jauniešiem.

3. Les Collinette centrs - atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no skolas un 15 minūšu attālumā no pludmales. Jaunieši mitinās vienvietīgās istabiņās ar privātu vannasistabu. d’Estienne d’Orves

Priekšrocības:

  • iespēja izvēlēties intensīvo mācību kursu ar 26 stundām nedēļā;
  • lieliska ekskursiju programma ar iespēju būt Kannās, Monako, Santropē un citās franču Rivjēras skaistākajās pilsētās;
  • katru dienu bezmaksas transfērs no mācību centriem uz pilsētas centru līdz pat 1 naktī (vecākajiem studentiem, ar vecāku atļauju).

Fakti:

  • Vecums: 13 - 17 gadi
  • Mācību intensitāte: 20 vai 26 stundas nedēļā
  • Studentu skaits klasē: regulārais kurss - 15; intensīvais kurss - 10
  • Kursu datumi 2017. gadā: 12. marts - 28. oktobris

 

Franču valodas kursi Nicā / Курсы французского языка в Ницце
Franču valodas kursi Nicā / Курсы французского языка в Ницце
Franču valodas kursi Nicā / Курсы французского языка в Ницце

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!