Bishop’s College School - Summer Language Camp

Summer Language Camp

Aizraujošs vasaras piedāvājums tieši Tev - lieliska iespēja atpūsties un apgūt izvēles valodu Bishop’s College School (BCS) Kanādā. Skolai ir ilga darbības pieredze - tā dibināta tālajā 1836. gadā. BSC teritorija apvieno gleznainas ainavas, lielu mežu, vēsturisku arhitektūru un modernās tehnoloģijas. Skola atrodas Kvebekas provincē - franciski runājošā Kanādas daļā - aptuveni 160 kilometrus no Monreālas. Skola aprīkota ar vairākiem sporta laukumiem, tenisa un skvoša kortiem, nodrošinot dažādas fiziskās aktivitātes sporta un veselīga dzīvesvieda piekritējiem. BSC ir piedāvā bērniem dinamisku un izaicinājumiem bagātu vasaras pieredzi. Bishop's College School nometne nav parasta programma, tas ir dzīvesveids!

Skola piedāvā: uzsvars tiek likts uz franču un angļu valodas uzlabošanu un pilnvērtīgu apgūšanu. Dalībniekiem tiek dota izvēle, kādu valodu apgūt– angļu vai franču. Nodarbībās parasti piedalās 10-12 studenti. Šis nelielais audzēkņu skaits nodrošina individuālu pieeju katram skolēnam, kā arī saliedētu komandas garu. BCS cenšas uzturēt mājīgu atmosfēru un liek vienādu uzsvaru gan uz rezultātiem, gan audzēkņu labklājību. Angļu valodas nodarbības notiek 4-5 stundas no pirmdienas līdz ceturtdienai, kā arī 3 stundas piektdienās un sestdienās. Nodarbības vada kvalificēti un aizrautīgi pasniedzēji, izmantojot modernākās apmācību metodes un piedāvājot elastīgu mācību programmu.

Sports un dažādas aktivitātes ir neatņemama vasaras nometnes daļa. Katru nedēļu audzēkņi var izvēlēties kādu sporta veidu - futbolu, basketbolu, softbolu, volejbolu, skvošu u.c. Papildus sporta nodarbībām skolēni dodas pastaigās pa pludmali, izjādēs ar zirgiem, apgūst golfu - iespēju klāsts ir ļoti plašs. Divas pēcpusdienas nedēļā studenti piedalīsies vērienīgās off-Campus aktivitātēs, kurās ietilpst kanoe airēšana, go-karting, boulings u.c. Sestdienu un svētdienu vakaros jauniešus sagaida diskotēkas, filmu vakari vai gājiens uz La Ronde atrakciju parku. Šajā nometnē nevienam nebūs garlaicīgi!

Dzīvošana: BCS izvēlei piedāvā septiņas rezidences. Katrai no tām ir unikāla, mājīga atmosfēra. Dzīvošana divvietīgās istabiņās. Drošība visās rezidencēs ir garantēta, jo netālu atrodas personāla komanda,kas uzturēs labu naktsmieru un ar prieku piebiedrosies jauniešu rīkotajām aktivitātēm.

Nedēļas laikā brokastis, pusdienas un vakariņas tiek pasniegtas Ross Hall ēdamzālē, kā arī Doolittles ēdnīcā tiek piedāvātas uzkodas, ja rodas izsalkums pēc aizraujošajām aktivitātēm.

Kopējā informācija:

Nometnes ilgums - 4 nedēļas

Programmas datumi 2016. gadā: 3. jūlijs – 30. jūlijs

Studentu vecums: 11-16 gadi

Mācību intensitāte: 24 nodarbības nedēļā, vienas nodarbības ilgums – 60 minūtes

Programmas izmaksas: 3800 CAD

Programmas izmaksās iekļauts: Dzīvošana, mācību līdzekļi, visas ekskursijas, braucieni un aktivitātes. Cenā iekļauta arī veselības apdrošināšana, transports no/uz lidostu.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana