Canadian College Italy

Canadian College Italy  - pirmā Kanādas privātā vidusskola, kura atrodas Itālijā. Dibināta jau 1955. gadā, šī skola ir pelnījusi lielisku reputāciju pateicoties savām augstvērtīgajām mācību programmām studentu sagatavošanai studijām augstskolās. Šajā koledžā jaunieši iegūst unikālu mācību un dzīves pieredzi, esot kopā studentiem no visas pasaules.
 
Vasaras angļu valodas intensīvā programma.
 
Kurš ir teicis, ka angļu valodu var apgūt tikai angliski runājošajā valstī? Canadian College Italy ir lielisks piemērs tam, ka angļu valodu spīdoši var apgūt arī Itālijā! Pateicoties savai Kanādas izcelsmei, šeit būs daudz kanādiešu studentu, kuri vasarās šeit apgūst akadēmisko sagatavošanas programmu un tas garantē, ka jūs būsiet angliski runājošā vidē. Visi brīvā laika un aktivitāšu pasākumi, ekskursijas un izklaižu programma, tāpat dzīvošana skolas rezidencē būs kopā ar jaunajiem Kanādas draugiem. Un šeit vasaras skolas laikā nav jānēsā skolas forma, kaut gan tā ir ļoti populāra skolas audzēkņu vidū.
 
Stundu piemērs:
Angļu valodas nodarbības notiek katru darba dienu no pirmdienas līdz piektdienai no 8:30 – 12:30 un pēc tam turpinās no 13:30 – 15:30. Mācību intensitāte – 30 stundas nedēļā
 
Skolas atrašanās vieta
 
Skola mājvietu atradusi nelielā, vēsturiskā pilsētiņā Lanciano, kurā dzīvo aptuveni 40 000 iedzīvotāju un tā ir ļoti droša un mūsdienīga, kaut uz katra soļa varat ieraudzīt kādu vēstures liecību, jo šeit kādu laiku ir uzturējušies tādi izcili mākslinieki kā Mikelandželo, Leonardo Da Vinči, Rafaēls. Adrijas jūras skaistās, gleznainās pludmales atrodas nieka 10 minūšu braucienā  no pilsētas un mūžam jaunā Roma – trīs stundu braucienā. Šis Itālijas reģions ir slavens ar sarkanvīnu, augstvērtīgu olīveļļu, dažādām pastām un makaroniem, kā arī tūkstošiem tūristu to apciemo katru gadu.
 
Ekskursijas un pasākumi
Ja intensīvi mācies, noteikti esi pelnījis arī aizraujošu un interesantu atpūtu, tāpēc esi gatavs neaizmirstamām ekskursijām pa Itāliju, tai skaitā divu dienu ekskursijai uz San – Džiminjano (San Gimignano-it) – vienu no gleznainākajām un tūristu iemīļotākajām Toskānas pilsētām. Uz vilinošajām Adrijas jūras pludmalēm jauniešus ved ar skolas autobusiem.
 
Dzīvošanas iespējas
Komfortablas un mūsdienīgas ir skolas rezidences mājas, kuras ir atsevišķas meitenēm un puišiem. Tā, piemēram, puišu rezidence atrodas skolas galvenajā ēkā, bet meiteņu rezidences māja 5 minūšu gājiena attālumā no skolas ir viena no visa reģiona slavenākajiem arhitektūras un kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem. Visās mājās ir nodrošināta drošība jauniešiem, kā arī pat visizvēlīgākie vēderi šeit būs priecīgi par izsmalcināto Vidusjūras virtuvi. Visi skolēni dzīvo divvietīgās istabiņās, bet rezidencē ir arī kopējā atpūtas telpa jauniešiem, kā arī bezmaksas internets un veļas mazgātuve.
 
Kopējā informācija par vasaras skolu
Skolēnu vecums: 15-18 gadi
Mācību intensitāte: 30 stundas nedēļā
• Datumi: 30. jūnijs - 27. jūlijs
 
Ja šī skola Tevi ir ieinteresējusi, radušies jautājumi un vēlies pieteikties mācībām, raksti uz lena@durbe.edu.lv

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!