Cavendish Junior Summer Camps

 
Labākais veids kā apgūt jaunu valodu ir pilnībā iegremdēties vēlamās valodas valstī un kultūrā. Mācīties angļu valodu Anglijā, ar vietējiem iedzīvotājiem ir ļoti progresīvs veids, lai iemācītos smalkākās valodas detaļas! Viens veids kā pilnībā izbaudīt vasaru vienā no Anglijas labākajām kūrortpilsētām ar lielisku pludmali un paralēli tam arī intensīvi apgūt valodu ir Cavendish School of English valodu nometnēs Bornmutā!
 
Nometnes piedāvā: Cavendish Junior Summer Camps piedāvā 3 vasaras nometnes Bornmutā (standarta, intensīvā valodas nometne un futbola nometne). 
 
Standarta nometne nodrošina 20 angļu valodas nodarbības nedēļā apvienojumā ar 3 pilnas dienas ekskursijām, 5 nepilnas dienas ekskursijām un 10 vakara aktivitātēm (sports, izklaides). Ikviens, kas piedalās kādā no vasaras valodu nometnēm iepazīst jaunus vārdus, uzlabo savas angļu valodas komunikāciju prasmes un izzin smalkākās gramatikas detaļas. Angļu valodas nodarbības skolā Cavendish nav tādas pašas kā Latvijā, liels uzsvars tiek likts uz praktiskām iemaņām, kā arī nodarbības tiek pasniegtas jautri un nepiespiesti. Skola ir pārliecināta, ka tieši spēles ir lielisks veids, lai mudinātu jauniešus runāt svešvalodā.
Intensīvā vasaras valodu nometne domāta ļoti apņēmīgiem jauniešiem, tā pievērš lielu uzmanību tieši valodas apguvei (28 nodarbības nedēlā), tomēr izklaides arī ir garantētas (2 pilnas dienas ekskursijas, 6 nepilnas dienas ekskursijas, 10 vakara aktivitātes. 
Futbola nometne jau pēc nosaukuma liek noprast, ka uzsvars būs ne tikai uz angļu valodu, bet arī sportu. Papildus  20 angļu valodas nodarbēm, būs arī 10 intensīvi futbola treniņi, kā arī 2 pilnas dienas ekskursijas, 4 nepilnas, 8 vakara aktivitātes. 
 
Atrašanās vieta: Cavendish School tika atvērta 1983. gadā, pilsētas centrs atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no skolas un tā atrodas 90 km no galvaspilsētas Londonas. Pēc iedzīvotāju balsojumiem Bornmuta tika nodēvēta par labāko kūrortpilsētu Anglijā pateicoties savam svaigajam gaisam, skaistām ainavām un drošo vidi dzīvošanai. 
 
Par skolu: Cavendish School satāv no trīs elegantām Viktorijas stila ēkām, kuras pavisam nesen tika restaurētas un aprīkotas ar pašām modernākajām iekārtām studentu maksimālai ērtībai. Skolas teritorijā ir izveidoti vairāki parki un terases, kurās var atpūsties klusā, skaistā vidē. Skolā aprīkota ar 30 klasēm (visās ir interaktīvās tāfeles), wi-fi visā kampusā, jaunākās multimediju iekārtas, liels ziemas dārzs ar ādas krēsliem un dīvāniem, uzkodu mašīnām, barbekjū vietu, gaisa kondicianieriem, dārzi ar palmām un izgreznotām terasēm, Anglijas atpazīstamākās daļiņas (sarkanās telefona būdiņas, sarkano Londonas divstāvīgo autobusu, kura iekšpuse ir pārveidota par restorānu un mazo dejas zāli augšstāvā. 
 
Aktivitātes: Cavendish School organizē pilnu pasākumu programmu (ekskursijas, sporta un vakara aktivitātes), lai nodrošinātu daudz jautrības, iespaidu un atmiņu. Vakara izklaides ietver braucienus uz Splashdown akvaparku, lāzerspēlēm, braucienus ar motorlaivām, boulingu, karaoke, diskotēkām un kino. Jaunieši katru dienu dodas ekskursijās un redz tādas pilsētas kā Londona, Oksforda, Vinčestera, Salisbūra, Stounhendža, Bāta un daudas citas. Tā kā Anglijā ir ļoti daudz senu un ievērojamu piļu, tad, protams, arī tādas pilis kā Windsor Castle, Blenheim Castle un Corfe Castle netiek atstātas bez ievērības. Skola uzskata, ka ekskursijas domātas ne tikai tam, lai ieraudzītu jaunas vietas, bet lai dotu katram arī dziļāku izpratni par angļu kultūru un vēsturi.
 
Dzīvošana: Jaunieši var izvēlēties starp dzīvošanu viesģimenē (2-3 vietīgās istabiņās) vai rezidencē (skolas teritorijā, 1-2 vietīgās istabiņas ar privāto vannas istabu) ar brokastīm, pusdienām un vakariņām. (Futbola nometnē dzīvošana ir tikai viesģimenē)
 
Cenā iekļauts: Mācību materiāli, dzīvošana, izklaides programma, ekskursijas (izņemot Stounhendžu, Splashdown, Lazer Quest un boulings)
 
Interesants fakts: Tādi slaveni cilvēki kā Deivids Bekhems ar savu sievu Viktoriju Bekhemu, futbolists Jamie Redknapp un Madonna dzīvo nieka 3 kilometrus no Bornmutas. 
 
Skolas plusi:
+ Skola atrodas 5 minūtes no pilsētas centra
+ Privātais autobuss jauniešus aizved uz skolu un pēc nodarbībām aizved pie viesģimenēm
 
Kopējā informācija:
Studentu vecums 10-17 gadi
Nometes datumi 2017: 4.06.- 27.08.
Nometes ilgums: 2-10 nedēļas
Vienas nodarbības ilgums – 40 minūtes
 
 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!