Datorspēļu izstrāde un ražošana Saxion UAS

Cilvēki mūsdienās vienmēr tiecas pēc visa jaunākā un modernākā, it īpaši tehnoloģiju un inovāciju jomā. Datorspēles un mobilās aplikācijas bija, ir un būs milzīga industrija, kura attīstās arvien straujāk un uzņem arvien lielākus apgriezienus, tāpēc eksperti ar nebijušām un aktuālām idejām šajā jomā ir ļoti pieprasīti. 
Katrs projekts sākas ar mazu pavedienu, ideju, kura noved pie grandioza atrisinājuma un panākumiem. Lai izveidotu tiešām kvalitatīvu spēli, ir jāiegulda daudz darba un pūļu, bet tas noteikti būs to vērts! 
 
Vai Tu zināji, ka:
Pirmā mācību iestāde, kura uzsāka ar datorspēļu izstrādāšanas speciālistu apmācīšanu, bija DigiPen Institute of Technology Vankūverā;
Vidējā datorspēļu dizainera alga ir 43 000 – 68 000 dolāri gadā;
6. augusts tika atzīts par starptautisko spēļu dizaineru dienu!
 
Spēļu izstrādāšanā piedalās iespaidīga komanda:
Programmētājs - nodarbojas ar spēļu kodu rakstīšanu, rodot spēles mākslīgo intelektu, 
Animators - pati mākslinieciskā profesija, cilvēkam nepieciešama laba iztēle, domāšana un milzum daudz ideju, ko īstenot, 
Komponisti, muzikanti, aktieri, skaņu režisori - raksta un izpilda mūziku, lasa spēļu personāžu tekstu, īsāk sakot, visu, lai spēle būtu skaņām bagāta un baudāma,
Pamēģiniet spēlēt Need For Speed bez skaņas, ticiet mums, Jums nepatiks!
Scenārists – katrai lomu vai piedzīvojumu spēlei ir savs unikāls scenārijs, kuru rada šīs profesijas pārstāvis,
Spēles dizaineris – nodarbojas ar spēles dizaina programmēšanu, pievēršot lielu uzmanību spēļu sižetam, struktūrai un noteikumiem,
Testētājs – nodarbojas ar kļūdu meklēšanu, analizē spēles detaļas.
 
Profesionālam spēļu izstrādāšanas dizaineram piemīt:
plašs redzesloks
bagāta fantāzija
laba iztēle
objektivitāte
organizatoriskas prasmes
mērķtiecība
prasme strādāt komandā
 
Tevi vienmēr piesaistījušas datorspēles? Tev ik pa laikam ienāk prātā kāda vīzija, kā varētu izskatīties nākotnes datorspēļu pasaule? Tu vēlies kļūt par datorspēļu dizaineri vai mākslinieku, bet nezini, kur to var apgūt? Tad izstrādā nākamo datorspēļu hītu Saxion University of Applied Sciences Game Design & Production bakalaura studiju programmā Nīderlandē! 
 
Studiju programma: 
Programma ilgst 4 studiju gadus, kuru laikā tiek izzinātas visas modernākās tehnoloģijas un inovācijas, kā arī attīstīts personiskais radošums.
Pirmais studiju gads liks galveno pamatu turpmākai izglītībai. Tiks pasniegti tādi priekšmeti kā datorspēļu izstrādāšana (2D/3D), darbs ar Photoshop, Flash pro, Maya un Unity3D. Otrajā studiju gadā paralēli darbam ar datoru būs arī tādi priekšmeti kā reklāma, dizains, 3D animācija un mārketings. 
 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!