EC Oxford

Oksforda - Lielbritānijas senākā universitāšu pilsēta, angļu izglītības sistēmas citadele, kā arī vienkārši skaista Anglijas pilsēta ar neatkārtojamu arhitektūru! Visā pasaulē Oksforda pirmām kārtām zināma kā viena no senākām augstskolām Eiropā - Oksfordas Universitātes mājvieta. Savu mājvietu Oksfordā ir atradusi arī viena no angļu valodas skolām – EC. Jau daudzu gadu garumā tieši šī skola ir populārākā zinātkāru un motivētu jauniešu vidū.
 
Atrašanās vieta
Angļu valodas kursi notiek modernajā EC skolā, Oksfordas pilsētas vēsturiskajā centrā, netālu no slavenākajām šīs pilsētas universitātēm. Studentu ērtībai skolā ir jauna kafejnīca, sporta zāle, internets, mūsdienīgas, modernas mācību klases un ļoti plaša atpūtas un spēļu teritorija svaigā gaisā.
 
Skolas priekšrocības:
droša un neaprakstāmi skaista pilsēta
izcils mācību centrs ar lielu teritoriju aktīviem jauniešiem
intensīva ir ne tikai mācību, bet arī pasākumu programma katru dienu
 
Dzīvošanas iespējas:
Viesģimene - divvietīgā istabā ar trīsreizēju ēdināšanu (brokastis un vakariņas kopā ar ģimeni, bet siltās pusdienas - skolā). Viesģimenes atrodas apmēram 40 minūšu brauciena attālumā no skolas
 
Kopējā informācija:
Studentu vecums: 13-17 gadi
Mācību intensitāte 20 stundas nedēļā
Maksimālais studentu skaits klasē: 15
 
Cenā iekļauts:
Mācības, mācību materiāli, sertifikāts kursu beidzot, aktivitāšu un brīvā laika programmas, tai skaitā pilna vienas dienas ekskursija nedēļā, pēcpusdienas un vakara aktivitātes, dzīvošana un ēdināšana.
 
Papildus jārēķinās ar apmēram 16 GBP nedēļā sabiedriskā transporta kartiņai un personīgiem izdevumiem
 
 
 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!