Enforex Barselona

Spāņu valodas kursi Spānijā / Курсы испанского языка в Испании

Barselona - lieliskās pludmales un kultūras bagātības vienā no greznākajām Eiropas pilsētām. Modes, mākslas, mūzikas, pavārmākslas centrs, kura studenti var izbaudīt visu, ko sniedz šī brīnišķīgā pilsēta un Vidusjūras krasts.

Nometne sadalīta divās pamatsekcijās: apmešanās vieta -kurā studenti dzīvo nometnes laikā un mācību centrs, kurā notiek kursi. Dzīvošanai šeit sagādāts viss nepieciešamais un vēl mazliet: plašas istabas ar lieliem logiem, skats uz dārziem, atpūtas telpa ar jaunākajiem TV, spēļu zāle un skolas kafejnīca. Vannas istabas ir lielas ar atsevišķās kabīnēm dušām un tualetēm. Skolai ir pašai sava virtuve ar divām plašām ēdamtelpām, kā arī sporta laukums un baseins. Šīs nometnes teirtorijā atpūšas un mācās arī vietējie spāņu bērni un pusaudži, tādejādi spāņu valodas apguve ārzemniekiem ir ļoti viegla, jo viņi taču iepazīstas ar īstiem spāniksi runājošiem cilvēkiem savā vecumā.

Izklaides un aktivitāšu programma ir aizraujoša un papildus ierastajām aktivitātēm, kuras piedāvā katra skola, šeit ir iespējams arī apgūt spāņu flamenko karstasinīgos ritmus un soļus,, cirka mākslu un daudzko citu. Ja ir vēlēšanās, par papildus samaksu var iemācīties tenisa spēli. Un kur  nu vēl teātra spēlēšana, kino, dažādie sporta veidi, prakstiskās nodarbības un citas interesantas aktivitātes. Ekskursiju laikā iepazīsim pilsētas un ārpilsētas pludmales, dosimies uz  seno romiešu pilsētu taragonu un mūžam zaļo Park Guell. Pilnas dienas ekskursijā pabūsim tādās vietās kā Stiges, taragona. Pēcpusdienu ekskursijas tiek pavadītas Guell parkā, Luna Parkā Tibidabo, Pueblo Espanol...

Atrašanās vieta

Nometne atrodas Tibidado kalna pakājē uz galvenās avēnijas pie Avinguda Tibidado metro pieturas. Šis viens no mierīgākajiem Barselonas dzīvojamajiem rajoniem ar mazām, skaistam privātmājām un zaļu apkārtni.

Dzīvošana

Komfortablā skolas rezidence, kurā, atkarībā no vecuma, vienā istabiņa kopa dzīvo 2-4 studenti. katrā istabā ir savas labierīcības ar dušu un tualeti.

Skolas priekšrocības

  • Viss, ko var sniegt skaista Barselona - no jūras līdz pat grandiozajai arhitektūrai
  • Iespēja kontaktēties ar spāņu vienaudžiem

Kopējā informācija

  • Studentu vecums: 5 - 18 gadi
  • Mācību intensitāte: 20 stundas nedēļā
  • Maksimālais studentu skaits klasē: 15 studenti
  • Vienas nodarbības ilgums: 45 minūtes

 

 

Spāņu valodas kursi Spānijā / Курсы испанского языка в Испании
Spāņu valodas kursi Spānijā / Курсы испанского языка в Испании
Spāņu valodas kursi Spānijā / Курсы испанского языка в Испании
Spāņu valodas kursi Spānijā / Курсы испанского языка в Испании

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!