English Naturally

English Naturally valodu skolas vasaras nometne Tev piedāvā iepazīt vietējo kultūru un dzīvesveidu, apbrīnot Anglijas dabas skaistumu, izbaudīt aizraujošas sporta un intelektuālās aktivitātes vai iegūt pirmo darba pieredzi un, protams, uzlabot angļu valodas zināšanas. Garlaicīgi nebūs ne mirkli! Turklāt Tev ir lieliska iespēja izvēlēties starp diviem skolas mācību centriem - Petersfildā vai Limingtonā.

Atrašanās vieta

Petersfīlda ir neliela, tradicionāla Anglijas pilsēta Hempšīras grāfistē, 60 jūdzes no Londonas. Pilsēta atrodas South Downs nacionālajā parkā, un to ieskauj apstrādāti tīrumi un plaši meži, kam cauri vijas gājēju un riteņbraucēju takas. Tā būs lieliska izvēle visiem dabas mīļotājiem.

Limingtona ir neliela, mājīga ostas pilsētiņa pašos Anglijas dienvidos. Tā atrodas pavisam netālu no Southemptonas un Bornmutas pilsētām, kā arī robežojas ar New Forest nacionālo parku, kurā dzīvo savvaļas poniji. No pilsētas paveras lielisks skats uz Vaita salu (Isle of Wight), uz kurieni jaunieši dosies izbraucienā ar kuģīti.

Mācības

No rīta (9:00 – 12:30) nometnes dalībniekiem paredzētas angļu valodas nodarbības, kas sadalītas trīs daļās. Pirmajā daļā jaunieši papildinās savu vārdu krājumu un uzlabos izrunu, pēc tam paredzēta prezentācija un diskusija par kādu noteiktu tematu, savukārt trešajā daļā katru dienu audzēkņus sagaida kas jauns – tests, viktorīna, neliels teātra iestudējums, stāstu rakstīšana u.tml.

Jaunieši tiks sadalīti grupās ne tikai pēc zināšanu līmeņa, bet arī pēc vecuma – juniori (11 – 14 gadi), pusaudži (15 – 17 gadi) un jaunieši (18 – 21 gads). Maksimālais studentu skaits grupā – 15.

Aktivitātes

Atpūties un izklaidējies! Pēcpusdienās (14:00 – 17:00) jauniešiem paredzēta aizraujoša un izglītojoša aktivitāšu programma. Katru dienu iespējams izvēlēties vienu no divām opcijām – sportu (peldēšanu, kriketu, basketbolu u.c.) vai intelektuālu aktivitāti (rokdarbus, muzeja apmeklējumu, dārgumu medības, labdarības izsoli u.c.). Savukārt vakara programma ietver BBQ vakaru, talantu šovu un „let’s meet up” pasākumu, kurā jaunieši kopā pavadīs laiku un tiksies ar vietējiem iedzīvotājiem. Reizi nedēļā jaunieši dosies nepilnas dienas ekskursijā uz tuvējiem apskates objektiem un pilsētām, piemēram, New Forest nacionālo parku, Vinčesteru vai Southemptonu. Savukārt katru sestdienu ieplānota pilnas dienas ekskursija uz Londonu vai „secret destination” – kādu mazāk pazīstamu, bet tikpat aizraujošu Lielbritānijas pilsētu (piemēram, Hengistbury Head).

Strādā un iegūsti jaunas iemaņas! Jaunieši, kuriem jau apritējuši 16 gadi, pēcpusdienas aktivitāšu vietā var izbaudīt savu pirmo darba pieredzi kādā vietējā kafejnīcā, veikaliņā vai ofisā.

Aptuvens nedēļas plāns:

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

09:00 - 12:30

Nodarbības

Nodarbības

Nodarbības

Nodarbības

Nodarbības

Pilnas dienas ekskursija

Brīvais laiks

14:00 - 17:00

Ekskursija pa pilsētu jaunajem studentiem

Peldēšana

Golfs

Nepilnas dienas ekskursija uz Bornmutu

Dārgumu medības

 

Pēcpusdienas tēja un spēles

Braukšana ar laivām

Karalienes Elizabetes parka apmeklē-jums

18:00-20:30

Brīvais laiks

Brīvais laiks

"Lets Meet Up"

Brīvais laiks

BBQ

Dzīvošana

Dzīvošana viesmīlīgā angļu viesģimenē ar trīsreizēju ēdināšanu.

Kopējā informācija:

  • A2 – C1 līmenim
  • Nodarbības notiek katru darba dienu no 9:00 līdz 12:30
  • Maksimālais audzēkņu skaits grupā – 15
  • Minimālais uzturēšanās ilgums – 10 dienas
  • Ierašanās un aizbraukšana jebkurā nedēļas dienā

Vecums: 11 – 21 gads 

Datumi (2018): 23. jūnijs – 11. augusts

Cena: 83 GBP dienā

Cenā iekļauts: mācības, dzīvošana viesģimenē ar trīsreizēju ēdināšanu, aktivitātes vai darba pieredze (16+), ekskursijas, sertifikāts, transfērs (ierodoties / aizbraucot sestdienā vai svētdienā)

Papildu izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, transfērs (ierodoties vai aizbraucot citās dienās), dokumentu noformēšanas maksa 120 EUR

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!