FLS: angļu valoda + basketbols

Tieši Amerika ir basketbola dzimtene, kur šo spēli sāka spēlet jau tālajā 1800. gadā un mūsdienās basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem visā pasaulē. Trīs nedēļu ilgā nometne FLS Fisher College Bostonā veiksmīgi apvieno angļu valodas mācīšanos un basketbola intensīvos treniņus jauniešiem no visas pasaules. Studentus trennē šīs koledžas komandas treneri un katru dienu jūs sagaida aizraujošs treniņš, kurā attīstīsiet visas basketbola spēlei nepieciešamās prasmes - lecieni, dribls, bloķēšana, piespēles u.c. Jūs sagaida arī īstas basketbola spēles un sacensības ar amerikāņu studentiem, kas nenoliedzami būs vērtīga pieredze. Pēc angļu valodas nodarbībām un ikdienas treniņiem jums būs iespēja arī izbaudīt Bostonas lielpilsētas garu, dodoties ekskursijās, tai skaitā arī uz sporta muzeju un vilinošo Six Flags atrakciju parku. Ja basketbols ir jūsu sirdī un vēlaties kļūt par savas komandas līderi - šī programma ir kā radīta tieši Jums!

Atrašanās vieta
Fisher College atrodas Bostonas vēsturiskajā rajonā Back Bay. Koledža tiešām var lepoties ar gadsimtiem senām tradīcijām. Skolas sarkano ķieģeļu ēka atrodas pilsētas centrālā parka stūrī un tikai pāris minūšu gājiena attālumā ir arī FLS Boston Commons centrs. Viss ir sasniedzams ātri un ērti, jo pilsētas mērija ir tikai 5 minūšu gājiena attālumā, Harvarda, MIT un Fenway parks - tikai 10 minūšu brauciens ar metro.

Programmā iekļauts:

 • 18 angļu valodas nodarbības nedēļā, tai skaitā visi mācību materiāli, sertifikāts kursu beidzot, īpašais skolas krekliņš
 • 12 basketbola nodarbības nedēļā izmantojot skolas basketbola laukumus

Ekskursijas - tiek piedāvāts plašs ekskursiju klāsts pieredzējušu gidu vadībā

Pasākumos iekļauts:

 • TD Garden Stadium and Sports Museum
 • Ņūberī iela
 • ekskursija par Freedom Trail pilsētiņu
 • Faneuil Hall un Quincy Market
 • Bostonas ekskursija
 • Atvadu ballīte

Dzīvošanas iespējas:

Pilnīgi drošās koledžas rezidences Fišer mājas atrodas turpat teritorijā un ir sarkano ķieģeļu ēkas 20. gs. sākuma stilā, taču aprīkotas ļoti mūsdienīgi un tas ļaus jums justies gluži kā mājās. Istabā, atkarībā no tās lieluma, dzīvo 2-4 studenti. Rezidentiem ir arī kopējā atpūtas istaba, kurā var uzspēlēt kādu spēli vai skatīties televizoru. Darba dienās ir divreizējā ēdināšana, bet brīvdienās - brokastis.

Kopējā informācija:

 • Minimālais studentu vecums - 15 gadi
 • Vienas nodarbības ilgums - 50 minūtes
 • 2017. gada vasaras nometnes datumi: 25.06.-15.07.; 2.07.-22.07.; 9.07.-29.07.; 16.07.-5.08.

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!