FLS University Tour

Ar lielāko prieku vēlamies Jūs iepazīstināt ar unikālu programmu- ekskursiju tūri pa Amerikas populārākajām universitātēm tiem, kuri vēlas studēt Amerikā!
Augstākās izglītības iegūšana Amerikā ir tūkstošu studentu sapnis, bet kā izvēlēties to īsto un vienīgo? Motivētākie skolnieki, kuru sapnis ir iegūt augstāko izglītību ASV, un tiem, kuri vēlas iepazīties ar šo valsti, kultūru, cilvēkiem un universitātēm, mēs piedāvājam unikālu tūri pa Amerikas rietumu un austrumu daļas augstākās izglītības iestādēm. Jūs iepazīsieties ar labākajām Amerikas universitātēm, to programmām un uzņemšanas nosacījumiem, tehnisko bāzi un ārpuskolas aktivitāšu programmu. Ne par velti tautā saka- labāk vienreiz redzēt nekā 100 reizes dzirdēt! Un tas tikai nozīmē, ka universitāte tiks izvēlēta, ņemot vērā visas Jūsu prasības! 
Protams, nevar iztikt arī bez spraigām aktivitātēm, kā piemēram, adrenalīna izjušana Six Flags atrakciju parkā, Ņujorkas izzināšana un jautras ballītes visas nometnes garumā!

Piesakies tūrei pa ASV austrumu piekrasti!
3 nedēļu laikā Jūs apmeklēsiet Amerikas austrumu piekrastes vēsturiskākās pilsētas un prestižākos universitāšu kampusus. Tūre sākas Bostonā. Tā ir izglītības galvaspilsēta Amerikā, un tajā atrodas slavenās Harvardas un Bostonas universitātes. Ceļojuma tūri, protams, nevar iedomāties bez Ņujorkas apskates, tāpēc noteikti jāizmanto iespēja nofotografēties uz Brīvības statujas fona un izbaudīt Manhetenas dinamisko dzīves ritmu (tūre uz Ņujorku par papildmaksu). Tūres programma ir ļoti intensīva un iespaidiem bagāta!

Programma: 18 angļu valodas nodarbības nedēļā, lai nostipinātu visas valodas prasmes.

Jūs apmeklēsiet sekojošas Amerikas universitātes:
Harvard University
Massachusetts Institute of Technology
University of Massachusetts, Boston
Fisher College
Brown University
Boston College
Boston University

Citas apskates vietas: Six Flags atrakciju parks, Ņujorka, Brīvības taka, CambridgeSide Galleria un Prudential Center tirdzniecības centri, Boston Duck tūre, Beacon Hill, valsts māja, Faneuil Hall konferences zāle Quincy tirgus, Newbury iela.

Dzīvošana: Fisher College studentu rezidencē kopējās istabās. Jauniešiem tiks nodrošinātas brokastis un vakariņas katru dienu.

Kopējā informācija:
Minimālais vecums: 15 gadi
Datumi 2017: 25.06.-15.07.; 16.07.-5.08.
Nometnes ilgums: 3 nedēļas
Maksimālais studentu skaits klasē: 20 cilvēki

Cenā iekļauts: nodarbības, ekskursijas un universitāšu apmeklējumi, tikšanās un intervijas ar pārstāvjiem no universitātēm, dzīvošana hostelī vai rezidencē, divreizēja ēdināšana, ekskursijas un programmā ietvertie pasākumi, sagaidīšana un pavadīšana lidostā.

Papildus izmaksas: aviobiļete, apdrošināšana, ESTA (ASV iebraukšanas atļauja). 

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!