GLS Water Sport nometne Vācijā!

Vecums:
13 -17 gadi
Nometnes ilgums:
2 nedēļas: 26. jūnijs - 10. jūlijs;
2 nedēļas: 31. jūlijs - 14. augusts.

Ienirsti ūdens sporta piedzīvojumos! GLS Water Sport nometne pie ezera piedāvā dažādus ūdens sporta veidus, kas aizraus un sajūsminās visus jauniešus! Tā īpaši patiks tiem, kas jau no dzimšanas jūtas kā zivs ūdenī un nevar iztēloties savu dzīvi bez sporta!
Water Sport ir starptautiska nometne - tajā piedalās jaunieši no visas pasaules, tajā skaitā no Meksikas, Polijas, Spānijas, Francijas, Bulgārijas, Norvēģijas Anglijas, Itālijas, Grieķijas, Portugāles un, protams, arī Vācijas. Līdz ar to – jauni draugi ir garantēti!

Atrašanās vieta:
30 kilometri no Berlīnes, ciematā Blossin, pie viena no skaistākajiem ezeriem, kurš apskalo Berlīni - Wolzig ezera.

Par nometni:
Nometnes plašajā teritorijā atrodas viss nepieciešamais – nometnes rezidence, kafetērija, 10 mācību klases, piestātne laivām, sērfošanas dēļi, kajaki, kanoe, laivas, privātā pludmale, divas sporta zāles ar alpīnisma sienu, fitnesa studija, pludmales volejbola, basketbola un futbola laukumi.

Dzīvošana:
Bērni dzīvo komfortablā universitātes kampusā, 2-3 vietīgās istabās ar atsevišķām vannas istabām.

Ēdināšana:
Trīsreizēja ēdināšana kampusa kafetērijā.

Aktivitātes:
2 pēcpusdienas aktivitātes: burāšana, sērfošana, airēšana u.c., atpūtas pie ugunskura, alpīnisms, deju vakari un, protams, 2 dienu ekskursija uz Berlīni (nepilna un pilna dienas ekskursija). Berlīnē jaunieši apskatīs tādas vietas kā Berlīnes mūris, muzeju sala, Potsdamas laukums (lielākais vēsturiskais laukums un transporta mezgls pilsētas centrā).

Nedēļas plāns:

Svētdiena – iebraukšana un iepazīšanās ar nometnes apkārtni, zināšanu pārbaude, iepazīšanās vakars;

Pirmdiena – 4 vācu valodas nodarbības (no rīta), izbraucieni ar kanoe laivām vai alpīnisms (pēcpusdienā), BBQ (vakarā);

Otrdiena - 4 vācu valodas nodarbības (no rīta), airēšana vai braukšana ar skrituļslidām (pēcpusdienā), breakdance deju vakars;

Trešdiena - 4 vācu valodas nodarbības (no rīta), ekskursija uz Berlīni (pēcpusdiena), atpūta pie ugunskura (vakarā);

Ceturtdiena - 4 vācu valodas nodarbības (no rīta), sērfošana vai futbols (pēcpusdienā), filmu vakars;

Piektdiena - 4 vācu valodas nodarbības (no rīta), burāšana vai plostu veidošana (pēcpusdienā), disko deju vakars;

Sestdiena – pilna dienas ekskursija uz Berlīni, ballīte (vakarā);

Svētdiena – došanās mājās vai pludmales volejbols (vakarā).

Kopējā informācija:
Mācību intensitāte: 20 stundas nedēļā
Maksimālais studentu skaits klasē: 12

Cena: 1650 EUR

Cenā iekļauts:
* Vācu valodas nodarbības, mācību materiāli;
* Dzīvošana un ēdināšana;
* Ekskursijas un aktivitāšu programma (ieskaitot transportu un ieejas biļetes);
* Sagaidīšana un pavadīšana lidostā;
* Sertifikāts.

Papildus:
* Aviobiļete
* Apdrošināšana

Ievērtē arī citus 2016. gada grupu braucienus:

Malta: 10. jūlija - 1. augustam

Londona, Anglija: 25. jūnija - 15. jūlijam; 7. augusta - 21. augustam

Braitona, Anglija: 17. jūlija - 31. jūlijam; 1. augusta - 14. augustam

ASV+Kanāda: 22. jūlija - 18. augustam

Brazīlija: 3. jūlija – 23. jūlijam

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana