Hotel Management

Vai esi ieinteresēts viesmīlības un viesu uzņemšanas jomā? Vēlies redzēt laimīgus, apmierinātus klientus? Ja tā, tad Saxion UAS piedāvātā Hotel Management Bakalaura studiju programma paredzēta tieši Tev!

Viesmīlība ir šobrīd pasaulē visstraujāk augošā industrija. Pateicoties mūsdienu pārvietošanās iespējām, cilvēkiem visā pasaulē ir nepieciešams atrast vietu, kur atpūsties ārpus savas mājas, dodoties ceļojumos, biznesa braucienos utt. Šīs industrijas lielākais pluss ir pieaugoša kompetence, mainīgās patērētāju prasības un jaunu tirgus atvēršanas iespējas.

Pirmajā studiju gadā jūs iegūsiet pilnu ieskatu starptautiskajā viesmīlības sfērā. Pārsvarā šīs būs teorētiskas zināšanas, tomēr tiek piedāvātas arī prakses iespējas dažādās, ar viesmīlību saistītās kompānijās. Pirmajā gadā studiju priekšmeti ir apvienoti trīs lielās grupās – viesmīlība, bizness un prasmes. Neaizmirstiet, ka jau no pirmās studiju dienas jūs apgūstas fantastisku pieredzi saskarsmē ar dažādu tautību cilvēkiem!

Nākamajos trīs studiju gados jau padziļināti apgūsiet tās jomas, bez kurām viesmīlības bizness nav iedomājams, – pasākumu menedžments, finansu menedžments, cilvēkresursu menedžments un lielās prakses.

Nenoliedzami, ka teorija mūsdienās nav nekas bez prakses! Šīs prakses iespējas Saxion UAS saviem studentiem piedāvā daudzās pasaules valstīs, sadarbojoties ar viesmīlības un viesnīcu jomas kompānijām. To, kur šobrīd praktizējas Saxion UAS Bakalaura programmas Hotel Management studenti, varat apskatīties šeit!

Ar iegūto Hotel Management Bakalaura grādu studentiem ir atvērts plašs darbības lauks. Daudzi no studentiem izvēlas darbu šādās sfērās:

Viesnīcas, atpūtas centri, pasākumu aģentūras, pārtikas bizness, veselības iestādes, banku serviss, nodarbinātības un konsultāciju firmas, restorāni, kruīzu kompānijas, aviosabiedrības u.c.

Protams, šīs zināšanas ļauj arī uzsākt pašam savu biznesu vai turpināt vadīt ģimenes kompāniju.

Ja vēlaties turpināt iesāktās studijas un iegūt Maģistra grādu, jūs varat izvēlēties studijas jebkurā pasaules universitātē, tajā skaitā Master in Management programmā Saxion UAS.

Par iestāšanās prasībām, studiju un dzīvošanas izmaksām un citiem jautājumiem rakstiet anete@durbe.edu.lv vai zvaniet 67225586

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!