Humboldt Institute Wien

Humboldt Institute ir dibināts jau 1977. gadā, un darbības laikā skola ir izveidojusi daudzas filiāles Vācijā un Austrijā. Humboldt Institute ir viena no vadošajām vācu valodas skolām, kurā ir mācījušies studenti no vairāk ka 160 valstīm un studentu skaits kopumā pārsniedz 40 000.

Skola specializējas ne tikai pieaugušo apmācīšanā, bet tai ir arī īpaši izveidoti centri bērniem un jauniešiem no 10-18 gadu vecumam. Ir centri, kuri ir atvērti studentiem visu gadu, kā arī vasaras skolas. Tiek piedāvātas dažādas intensitātes un interešu programmas, sākot no individuālajām nodarbībām, regulārajiem, intensīvajiem un super-intensīvajiem kursiem līdz pat dažādu vācu valodas testu sagatavošanas programmām, vidusskolas un koledžas programmas un sagatavošanas gadiem studijām kādā no Vācijas, Austrijas vai Šveices augstskolām vācu valodā.

Atrašanās vieta: Humboldt Institute Wien atrodas skaistajā Austrijas galvaspilsētā Vīnē. Pasaulē Vīne pazīstama kā mūzikas un arhitektūras pilsēta, kurā šobrīd dzīvo apmēram 1.7 miljoni iedzīvotāju.

Skola: Humboldt Institute piedāvā jauniešiem neaizmirstamu mācību pieredzi - vācu valodas nodarbības norisinās uz kuģa! 189 metrus garais "Bertha von Suttner" noenkurots Danubes upē un atrodas dažu minūšu gājiena attālumā no rezidences. 

Dzīvošana: modernā jauniešu hostelī Wien Brigittenau divvietīgās istabiņās ar privātu vannasistabu. Cenā iekļauta trīsreizēja ēdināšana.

Vispārēja informācija:

  • Vecums: 15-18 gadi
  • Intensitāte: 30 nodarbības nedēļā
  • Studentu skaits klasē: 5-10 studenti
  • Mācību līmeņi: A1 - B2
  • Ierašanās svētdienā, aizbraukšana sestdienā

Jauniešiem tiek piedāvātas ne tikai intensīvas mācības, bet arī aizraujoša, dinamiska brīvā laika programma, kurā ietilpst: pilsētas apskate, muzeju apmeklējums, galda spēles, sporta aktivitātes, bārbekjū un vakara diskotēkas.Katru sestdienu jaunieši dodas pilnas dienas ekskursijā - uz Carnuntum arheoloģisko parku, Melk abatiju vai Schönbrunn pili. Savukārt trešdienās paredzēta nepilnas dienas ekskursija uz Hofburgas pili, Naschmarkt tirgu, Svētā Stefana katedrāli u.c. ievērojamām apskates vietām.

Piedāvātie datumi 2017. gada vasaras nometnei:

  • 03.07.-14.07. 
  • 17.07.-28.07.
  • 03.07.-28.07. 

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!