Informatīvo semināru grafiks novembrim & decembrim

Vēlies izbaudīt ārzemju pieredzi jau vidusskolā? Nezini, kā izvēlēties īsto studiju programmu? Mēs Tev palīdzēsim! Novembrī un decembrī nāc uz informatīviem bezmaksas semināriem par izglītības iespējām ārzemēs – katru ceturtdienu plkst. 17:00 mūsu telpās Raiņa bulvārī 31-6.

Aicinām Tevi apmeklēt gaidāmās prezentācijas:

17. novembrī plkst. 16:00 – par prestižo vidējās izglītības programmu international baccalaureate Dānijā un vadošo valsts ģimnāziju Struer Statsgymnasium, kurā mācības ir BEZ MAKSAS

24. novembrī – par vidējo izglītību Lielbritānijā un vienu no vadošajām valsts koledžām Gloucestershire College, kas jauniešiem no 16 gadu vecuma piedāvā iespēju iegūt vidējās vai vidējās profesionālās izglītības diplomu 2 gadu laikā

1. decembrī – par studijām ASV un publiskajām koledžām, kas piedāvā vienreizēju iespēju iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību 2 gadu laikā par īpaši pievilcīgu cenu.  

8. decembrī – par studijām Nīderlandē un starptautisko Stenden UAS universitāti. Pieejams studiju kredīts un stipendijas!

Aicinām apmeklēt arī individuālas bezmaksas konsultācijas Tev izdevīgā laikā.

Piesakies dalībai seminārā šeit vai pa tālruni 67223122.

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!