International Business and Management Studies

Ja tevi interesē dažādas kultūras un vēlies pierādīt un parādīt sevi pasaulei, izvēlies International Business and Management (IBMS) studiju programmu!

Šo mūsdienu globalizētajā pasaulē nozīmīgo Bakalaura studiju programmu IBMS Saxion UAS piedāvā apgūt 4 studiju gados.

Programma balstās uz praktiskiem kursiem, šeit tiek mācīts un praksē pielietots viss jaunais, kas aktuāls mūsdienu biznesa vidē. Studiju laikā tiek apgūtas ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī likts uzsvars uz grupu darbiem, izstrādāti projekti, pētītas jaunākās aktualitātes, tiek organizētas ekskursijas uz lielākiem un mazākiem uzņēmumiem, kā arī pie studentiem ierodas vieslektori, kuri cieši saistīti ar attiecīgo studiju sfēru.

Šobrīd Saxion UAS var lepoties, ka šo studiju programmu apgūst studenti no vairāk nekā 20 valstīm.

Pirmais studiju gads ir vērsts uz profesijas orientāciju un savas pozīcijas atrašanu biznesa vidē, tai skaitā izpratni par to, kā organizēt savu studiju laiku, sadarboties ar pasniedzējiem un pārējiem studentiem.

IBMS studiju programmā varat apgūt tādus priekšmetus kā administratīvā organizācija, grāmatvedība un vadība, starptautiskais mārketings, sadarbības menedžments, informācijas menedžments u.c.

Protams, ideāls darbinieks nav tīrs teorētiķis, viņš nevar darboties vienatnē, tāpēc studenti apgūst arī tādus priekšmetus kā praktiskā komunikācija, izaugsme, cilvēkresursi, svešvalodas, stratēģiskais menedžments u.c. Tiek pievērsta īpaša uzmanība, lai turpmākajās darba gaitās studentiem būtu pārliecība par savām spējām problēmu risināšanā un sadarbībā ar apkārtesošajiem kolēģiem un klientiem.

Nenoliedzami, ka teorija mūsdienās nav lietderīga bez prakses! Pirmais prakses izaicinājums jūs sagaida jau trešajā studiju gadā. Savukārt ceturtajā kursā jūs ne tikai strādājat pie sava Bakalaura studiju darba, bet arī pielietojat iegūtās zināšanas un prasmes lielajā praksē pusgada garumā. Universitāte saviem studentiem palīdz atrast labākās prakses vietas banku, grāmatvedības, vadības un apdrošināšanas sfērās. Jāatzīmē, ka studentiem, kas sevi izcili pierāda prakses laikā, tiek piedāvātas arī pastāvīga darba iespējas.

Ar iegūto Bakalaura grādu IBMS studentiem ir atvērts plašs darbības lauks. Daudzi no studentiem izvēlas šādas profesijas:

• Product Manager
  • Export Manager
  • Information Auditor
  • Channel Manager
  • Business Developer u.c.

Protams, šīs zināšanas ļauj arī uzsākt pašam savu biznesu vai turpināt vadīt ģimenes kompāniju!

Ja vēlaties turpināt iesāktās studijas un iegūt Maģistra grādu, jūs varat izvēlēties studijas jebkurā pasaules universitātē, tai skaitā Saxion UAS piedāvātajā Maģistrantūras studiju programmās Business Administration vai Finance and Accounting

Par iestāšanās prasībām, studiju un dzīvošanas izmaksām un citiem jautājumiem rakstiet anete@durbe.edu.lv vai zvaniet 67225586