International Finance and Accounting

Saxion UAS piedāvā 4 gadu studiju programmu, kurā pirmajā gadā tiek iegūtas bāzes zināšanas turpmākajām studijām kā finanšu speciālistam.

Sākot no otrā studiju gada, jūs aizvien vairāk iedziļināsieties finanšu jautājumos, iepazīstot tādas darbības sfēras kā ekonomiskā sadarbība, finanšu tirgi, valūtas tirgus, investīciju un  riska menedžments, mārketings un starptautiskās tiesības ekonomikas jautājumos, finanses un grāmatvedība. Jūsu lekciju sarakstā būs tādi studiju priekšmeti kā vispārīgā ekonomika, finanšu menedžments, grāmatvedības un menedžmenta informācijas vadība, kas sniegs jums ekonomikas zināšanu pamatus turpmākajai karjerai.

Trešajā studiju gadā jūs padziļināti apgūsiet grāmatvedību, auditēšanu un citas prasmes. Savā izvēles kursā varēsiet koncentrēties uz vienas konkrētas sfēras padziļinātu izpēti un apguvi, vai tieši otrādi – paplašināt savu redzesloku un zināšanas vispārīgos jautājumos, lai kļūtu par plaša profila speciālistu.

Ja izvēlēsieties paplašināt savas vispārīgās zināšanas, Saxion UAS piedāvā arī pavadīt pusgadu kādā citā universitātē kā apmaiņas programmas studentam.

Finanšu jomas speciālistam ir jābūt apveltītam ne tikai ar analītisku prātu; tādēļ universitāte piedāvā studentiem tādus studiju priekšmetus kā ētika, projektu vadība, socioloģija, antropoloģija un kultūra, cilvēkresursu menedžments u.c.

Nenoliedzami, ka teorija mūsdienās nav lietderīga bez prakses! Pirmais prakses izaicinājums jūs sagaida jau trešajā studiju gadā. Un ceturtajā kursā jūs ne tikai strādājat pie sava Bakalaura studiju darba, bet arī pielietojat iegūtās zināšanas un prasmes lielajā praksē pusgada garumā. Universitāte saviem studentiem palīdz atrast labākās prakses vietas banku, grāmatvedības, vadības un apdrošināšanas sfērās. Jāatzīmē, ka studentiem, kas sevi izcili pierāda prakses laikā, tiek piedāvātas pastāvīga darba iespējas.

Pēc studiju beigšanas daudzi studenti izvēlas uzsākt savas darba gaitas šādās specialitātēs:

  • Treasury Analyst
  • Stock Market Analyst
  • Business Controller
  • Portfolio Manager
  • Accountant u.c.

Ja vēlaties turpināt iesāktās studijas un iegūt Maģistra grādu, jūs varat izvēlēties studijas jebkurā pasaules universitātē, tajā skaitā Saxion UAS piedāvātajās Maģistrantūras studiju programmās Business Adminitration vai Finance and Accounting.

Par iestāšanās prasībām, studiju un dzīvošanas izmaksām un citiem jautājumiem rakstiet uz anete@durbe.edu.lv vai zvaniet 67225586

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!