International Union of Youth vasaras nometnes Čehijā!

Ja tu vēlies pavadīt vasaru lietderīgi un pozitīvi - dodies uz kādu svešvalodu nometni Prāgā! The International Union of Youth piedāvā jauniešiem 3 vasaras nometnes, kur katrs atradīs sev to, pēc kā tiecas. Iespējams, pirmajā mirklī var šķist, ka apvienot atpūtu ar mācībām ir diezgan grūti, bet tā nebūt nav. Mūsdienās mācības ārzemēs – tas nav sapnis, bet gan lieliska iespēja! The International Union of Youth nometņu laikā tiks izzināti visi Prāgas noslēpumi un vēstures fakti, līdz ar to vasara tiks pavadīta maksimāli pozitīvi!

Par International Union of Youth skolu:
The International Union of Youth ir starptautisks uzņēmums Prāgā, kura pamatdarbība ir jauniešu izglītošana un kultūras pasākumu organizēšana. Daudzu gadu laikā organizācija ir veiksmīgi sevi prezentējusi starptautiskajā tirgū un ar katru gadu kļūst arvien populārāka.

Atrašanās vieta:
Nometne atrodas Čehijas galvaspilsētas Prāgas centrā, kas izsenis tiek uzskatīta arī par Eiropas centru un pat par Eiropas sirdi. Mūsdienu Čehija ir jauna valsts, bet ar senu un bagātīgu kultūru un vēsturi. Valsts ir apbrīnojami bagāta ar senām pilīm un cietokšņiem, un pat vismazākajās ieliņās, katrā akmenī, mīt viduslaiku Eiropas dvesma. Visi senatnes pieminekļi tiek rūpīgi saglabāti un restaurēti.
Prāgā harmoniski savijušies visdažādākie arhitektūras stili, kas radušies no agrīniem viduslaikiem līdz pat mūsdienām. Apbrīnojamie arhitektūras pieminekļi un pilsētas izvietojums Vltavas upes krastos kopā veido īpaši burvīgu atmosfēru, kas sajūsmina pilsētas viesus.

Programmas:
Vasara Prāgā (angļu valoda). Mācību priekšmeti: angļu valoda, Čehijas vēsture. Šī programma sniegs vērtīgu pieredzi, ļaus uzlabot valodas līmeni, noņemt valodas barjeru, iegūt jaunus draugus un iegūt neaprakstāmas emocijas. Protams, visa jauniešu uzmanība tiek pievērsta angļu valodas apguvei un tās uzlabošanai, bet nevar aizmirst arī par lielisku atpūtu!
Vasara Prāgā (čehu + angļu valoda). Mācību priekšmeti: čehu valoda, angļu valoda, Čehijas vēsture. Sākot ar pašu pirmo dienu jauniešus sagaidīs ne tikai aktīva atpūta, Čehijas iepazīšana un kontaktēšanās ar vienaudžiem, bet arī mācības, kuras nevar salīdzināt ar mācību stundām skolas solā. Unikāla mācību metodika garantē individuālu pieeju un ātru mācību progresu, apgūstot visas nepieciešamās prasmes – runāšanu, rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos. Visi jaunieši pirmajā dienā veic valodas zināšanu pārbaudi, lai varētu veikt līmenim atbilstošu dalījumu grupās.
Futbola nometne. Mācību priekšmeti: angļu valoda, Čehijas vēsture, futbols. Programma pastāv kopš 2011. gada un ir orientēta uz angļu valodas apgūšanu un aktīvu laika pavadīšanu futbola treniņos, kuros piedalīties var gan iesācēji, gan jau pieredzējuši spēlētāji. Programma palīdzēs uzlabot futbola prasmes profesionālu treneru pavadībā, dos iespēju iepazīties ar slaveniem futbolistiem un sniegs pozitīvas emocijas visam turpmākajm gadam! Treniņus un mačus papildina izglītojoša kultūras programma, un, nometnei beidzoties, katrs jaunietis saņems sertifikātu no futbola kluba. Talantu meklētāji no futbola klubiem cītīgi vēros jauniešu sniegumu un pašus talantīgākos spēlētājus uzaicinās uz tālāko sadarbību ar kādu no profesionālajiem klubiem!

Aktivitātes: Orientējošā ekskursija Prāgā, Prāgas pils un Kārļa tilta apskate, Prāgas zoodārza, akvaparka, muzeju un izstāžu apmeklēšana, izbrauciens pa Vltavas upi, nakts pārgājiens Prāgā, brauciens uz Karlovi Vari (Čehijas kūrortpilsēta) un gotisko pili Hrad Karlštejn.

Dzīvošana: Jaunieši dzīvos vienā no 2 nometnes rezidencēm, divvietīgās istabās. Rezidences atrodas 10-15 minūšu braucienā no skolas (ar sabiedrisko transportu).

Ēdināšana: Brokastis un vakariņas.

Kopējā informācija:

Mācību intensitāte: Angļu valodas nometne - 25 angļu valodas stundas nedēļā;

Angļu + čehu valodas nometne - 20 stundas nedēļā, 2 stundas angļu valodas apgūšana dienā, 2 stundas čehu valodas apgūšana dienā;

Futbola nometne – 20 angļu valodas stundas nedēļā + 10 stundas futbola treniņu nedēļā;

Minimālais vecums: 14+ (futbola nometnei 13+);

Nometnes datumi: Vasara Prāgā (angļu valoda vai čehu + angļu valoda): 1.jūnijs – 30. jūnijs; 1.jūlijs – 30. jūlijs; 1. augusts – 30. augusts;

Futbola nometne: 1.jūlijs – 30. jūlijs; 1. augusts – 30. augusts.

Cenā ietilpst: Angļu vai angļu un čehu valodas nodarbības, futbola treniņi, dzīvošana, divreizēja ēdināšana, kultūras programma, SIM karte ar čehu numuru, mēnešbiļete (visiem pilsētas transportiem), transfērs, futbola nometnes dalībniekiem Nike zīmola uniforma.

Papildus: Aviobiļete, ekskursija uz Vāciju vai Austriju (pēc izvēles), pusdienas (nometne nodrošina tikai brokastis un vakariņas), kabatas nauda, apdrošināšana, drošības nauda (tiek atgriezta, nometnei beidzoties).

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana