IP International Project

Vasaras angļu valodas nometne savu mājvietu atradusi skaistajā Bishop Otter universitātes teritorijā, tikai 10 minūšu gājiena attālumā no pilsētas vēsturiskā centra. Vasarā Čičestera ir pievilcīga ne tikai ar savu īsteni anglisko atmosfēru, bet arī netālu esošajām Bognor Regis un West Wittering, kuras ir izsenis zināmas Anglijas kūrortpilsētas. Ceļš uz turieni aizņems ne vairāk kā 15 minūtes. Nometnes teritorijā atrodas arī IP Ocean Lounge - vieta, kurā notiek aizraujošas kultūras aktivitātes, kur lieliski pavadīt laiku ar saviem jauniegūtajiem draugiem no visas pasaules. Ir arī ierīkots īpašais Fruit'n'Fit stūrītis, kurā vienmēr vari veldzēt slāpes un dabūt vieglas uzkodas, jo tieši tur visas dienas garumā atradīsi tēju, ūdeni, augļus. Universitātes teritorijā ir arī daudzi sporta laukumi futbolam, volejbolam, basketbolam, handbolam un citām spēlēm. Skolas rezidencē ir arī veļas mazgātuve.

Pasākumi un aktivitātes

Aizraujošā programma ir 7 dienas nedēļā, tā neatkārtojas ne mirkli! Sports, dejas, kino, teātris, mūzika, skaistums un veselība, vakaros dažādi kultūras pasākumi, tematiskie vakari, diskotēkas. Arī ekskursijas uz pusi vai veselu dienu ir iekļautas nometnes cenā - Vinčestera, West Wittering pludmale, Vortinga, Londona, Bāta vai Braitona - tie ir tikai daži no iespējamajiem galamērķiem.

Atrašanās vieta

IP nometne atrodas universitātes teritorijā, kuru ieskauj skastie, zaļie parki un dārzi.

Dzīvošanas iespējas

Skolas rezidence, kura sastāv no daudziem māju blokiem, katrā no tiem atrodas sešas vienvietīgās un divvietīgās istabiņas. Ir iespēja izvēlēties starp standarta vai paaugstināta komforta istabiņām. Pamatcenā ir iekļauta arī trīsreizēja ēdināšana un uzkodas dienas laikā.

Papildus iespējas

Papildus standarta mācību kursam 15 vai 20 stundas nedēļā ir iespēja izvēlēties arī intensīvo mācību programmu "Lieliskais četrnieka klubs". Šeit mācās maksimāli 4 studenti grupā 20 stundas nedēļā.

Cheerleading - dejo un kusties!

Tu mīli visu, kas saistīts ar mūziku un deju? Tad šis kurss ir domāts tieši Tev! Nodarbības trīs reizes nedēļā, katras nodarbības ilgums profesionālu treneru vadībā ir veselas 3 stundas! 

Teniss

Iespēja mācīties vai pilnveidot savas tenisa spēles prasmes 5 reizes nedēļā profesionālu treneru vadībā! Katras nodarbības ilgums ir 3 stundas. Bet, ja izvēlies šo papildkursu - ņem vērā, ka visu, kas nepieciešams tenisa spēlei, Tev jāved līdzi, jo skola nepiedāvā tenisa raketes un citu inventāru.

  Kopējā informācija:

  • studentu vecums: 10-17 gadi
  • mācību intensitāte: 15 vai 20 stundas nedēļā (ar iespēju izvēlēties arī 20 stundas mini grupā)
  • nodarbības ilgums: 45 minūtes
  • maksimālais studentu skaits standarta grupā: 15

 

 

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!