IP - International Projects

IP - International Projets ir valodu skola ar filiālēm visā pasaulē. Franču valodas apguvei bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem IP piedāvā visskaistāko Francijas kūrortpilsētu Franču Rivjērā Antibes! Maigais, saulainais Vidusjūras klimats, 25 km garās smilšainās, tīrās pludmales - tas viss tikai stimulē jūsu franču valodas apguvi šajā reģionā...

Franču valodas kursus apmeklē bērni un jaunieši no visas pasaules un visi skolas pasniedzēji ir dzimtās franču valodas nesēji. Kursi ir piemēroti ikvienam - gan īsam laika periodam, gan izvēloties franču valodu apgūt padziļināti un nopietni. Maksimālais skolēnu skaits klasē ir 15, tādejādi ikvienam audzēknim pasniedzēji var veltīt individuālu uzmanību katrā nodarbībā.  Pirmajā dienā, ierodoties uz franču valodas kursiem, katram tiek noteikts tā brīža valodas zināšanu līmenis, lai piemeklētu optimālāko mācību līmeņa grupu. Mācības ir aizraujošas, katram zināšanu līmenim un vecuma grupai īpaši izstrādātas.

Dzīvošanas iespējas:

  • skola piedāvā mācību laikā dzīvot vienā no skolas rezidencēm : Lycee Horticole  - 2-4 vietīgās istabiņās un dušu un wc katrā stāvā. Skolas rezidencei ir iekopts dārzs, sporta laukumi, peldbaseins. Ja izvēlaties dzīvot šeit, arī mācības un ēdināšana būs Lycee Horicole! Antibu pilsētas centrs no rezidences ir 2,5 km attāļumā, bet pludmali sasniegsiet 15 minūšu gājienā. Nodrošināta trīsreizēja ēdināšana!
  • Lycee Leonardo da Vinci - 3 vietīgās istabiņās ar dalītu dušu un wc. Rezidencei ir liels peldbaseins,volejbola, basketbola un handbola laukumi, skolas kafetērija, TV istaba. Šī skolas reizdence atrodas 7 km attālumā no pilsētas centra, bet katru dienu tiek nodrošināti vairāki autobusi, ar kuriem bērni un jaunieši bez papildus maksas var doties gan uz pilsētas centru, gan pludmalēm. Nodrošināta trīsreizēja ēdināšana!
  • viesģimene - iespēja dzīvot vienvietīgā vai divvietīgā istabiņā. Lielākā daļa ģimeņu dzīvo Antibes vai Juan-les-Pins, tāpēc katru dienu ir jāizmanto pilsētas sabiedriskais transports, lai nokļūtu uz mācībām. Šī cena nav iekļauta pamatcenā. Ja dzīvojat viesģimenē - brokastis un vakariņas būs kopā ar ģimeni, bet pusdienas ēdīsiet skolā.

Katru dienu pēc nodarbībām bērniem un jauniešiem tiek nodrošināta ļoti plaša aktvitāšu programma - barbecue, sports - teniss, volejbols, dažādas pludmales aktivitātes, vakara tematiskie pasākumi. Katru nedēļu ir arī 2 puses dienas un viena pilnas dienas ekskursija, kas ir iekļautas pamatcenā. Iespējamie ekskursiju galamērķi - Iles de Lerins, Kannas, Nica vai Monako.

Kopējā informācija:

  • 20 franču valodas stundas nedēļā
  • nodarbības ilgums - 45 minūtes
  • maksimālais studentu skaits klasē - 15
  • studentu vecums - 8-17 gadi
  • cenā iekļautas mācības, izvēlētā dzīvošana un ēdināšana, aktivitāšu un ekskursiju programma, sagaidīšana un pavadīšana Nicas lidostā

Datumi 2017. gadā: 25. jūnijs - 26. augusts

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!