Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.
Izglītība ārzemēs

Education Centre DURBE piedāvā piemeklēt Jūsu vēlmēm atbilstošu pamata, vidējās vai augstākās izglītības mācību iestādi un mācību programmu. Populārākās iespējas:

Katru gadu EC Durbe klientu konsultanti piedalās ne tikai izglītībai veltītās izstādēs Latvijā, bet arī paplašina Jums piedāvājamo mācību programmu klāstu, apmeklējot starptautsikās izglītības izstādes visā pasaulē, kurās satiekas valodu skolu, vidusskolu, koledžu un universitāšu pārstāvji. Tajās mēs ne tikai iepazīstamies par jaunām studiju programmām un iespējām Latvijas iedzīvotājiem, bet arī viņiem sniedzam uzskatāmu informāciju par Latvijas studentu un skolēnu vēlmēm, interesēm un nākotnes prognozēm darba tirgū.

Tāpēc droši varam arī Jums teikt - atnāciet un mēs palīdzēsim piemeklēt tieši Jums piemērotāko mācību vai studiju programmu!

Kopā ar EC Durbe Jūs noteikti sasniegsiet virsotnes, par kurām pat nesapņojāt!

Uz visiem jautājumiem ar prieku Jums atbildēsim, ja rakstīsiet uz pasts@durbe.edu.lv vai zvanīsiet 67363331

Un atcerieties - visas konsultācijas EC Durbe klientiem ir BEZ MAKSAS!

No 16.gadu vecuma! Ja esi tūrisma, viesnīcu vadības vai citas viesmīlības nozares students vai esi skolnieks un vēlies lietderīgi pavadīt vasaru, papildinot angļu valodas zināšanas un iegūstot praktisku pieredzi starptautiskajā vidē ar ko var lepoties kursabiedru un pasniedzēju priekšā, piesakies MSM Academy vasaras prakses programmai Čehijas galvaspilsētā Prāgā! Laipni aicināti arī jaunieši, kas spēj atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku... lasīt vairāk

Ashby School ir valsts internātskola ar 400 gadus senām tradīcijām. Dibināta 1567. gadā, skola atrodas Ashby-de-la-Zouch reģionā pašā Anglijas vidienē, un tajā mācās gandrīz 2000 skolēnu. Pateicoties valsts finansējumam, Ashby School sniedz vienreizīgu iespēju jauniešiem no visas pasaules par īpaši pievilcīgu cenu izbaudīt dzīvi tradicionālā britu skolas rezidencē, kas parasti raksturīga tikai privātām mācību iestādēm. Pašlaik, ņemot vērā... lasīt vairāk

British & Irish Modern Music Institute (BIMM) jau vairāk nekā 50 gadus sniedz talantīgiem jauniešiem iespēju spert pirmo soli starptautiskas karjeras virzienā mūzikas industrijā. BIMM institūts dibināts 2001. gadā Braitonā, kur pašlaik atrodas viens no universitātes kampusiem. BIMM studē vairāk nekā 6 000 jauniešu, no kuriem 800 ir ārvalstu studenti no 50 pasaules valstīm.

Universitātes absolventu vidū ir tādu pazīstami dziedātāji... lasīt vairāk

Herzing University ir privāta universitāte, dibināta 1965. gadā. Pašlaik tajā mācās vairāk nekā 6000 studentu, no kuriem aptuveni 200 ir starptautiskie studenti. Universitātes mērķis ir sniegt tādu izglītību, kas palīdz studentu personīgajai un intelektuālajai izaugsmei, iemāca analītiski domāt un efektīvi komunicēt, kā arī sasniegt karjeras mērķus.

Kāpēc izvēlēties Herzing University?

Czech College ir privāta augstākās izglītības iestāde Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Koledža dibināta 2013. gadā, un pašlaik tajā mācās vairāk nekā 130 studenti.

Czech College mērķis ir sniegt studentiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai kļūtu par izglītotiem pasaules pilsoņiem un nākotnes līderiem. Katram studentam tiek nodrošināta individuāla pieeja, lai palīdzētu viņam sasniegt akadēmiskos un personīgos mērķus.

Mācību... lasīt vairāk

De Broc School of Business ir pavisam jauna augstākās izglītības iestāde, dibināta 2015. gadā kā University of Law  biznesa skola. Pateicoties University of Law programmas Law with Business panākumiem, tika pieņemts lēmums izveidot atsevišķu augstākās izglītības iestādi, kas specializētos biznesa novirzienā. Universitātes programmas iespējams apgūt trijos University of Law kampusos – Birmingemā, Līdsā un Londonā.

 

... lasīt vairāk

University of Law ir vecākā augstākās izglītības iestāde Lielbritānijā, kas specializējas jurisprudences studijās – universitātes pirmsākumi meklējami jau 1876. gadā. Universitātei ir 7 kampusi – Birminghemā, Bristolē, Česterā, Gilfordā, Līdsā, Mančesterā un Londonā. Katrā kampusā studentiem pieejama plaša bibliotēka ar juridisko literatūru, datorklases, atpūtas telpas un mācību zonas. Pašlaik universitātē mācās vairāk nekā 1200 studentu no... lasīt vairāk

Loughborough College ir Lielbritānijas valsts koledža, dibināta 1909. gadā. Koledža atrodas Loughborough pilsētā Anglijas vidienē. Notingemas East Midlands lidosta atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā. Pašlaik koledžā mācās 11 000 pilna un nepilna laika skolēni no visas pasaules.

Koledžas kampuss

Loughborough College kampusā 2014. gadā veikta renovācija, uzbūvēta jauna mākslas akadēmija un labiekārtota  ... lasīt vairāk

ASA College dibināta 1985. gadā, un pašlaik tajā mācās vairāk nekā 5 000 studentu, no kuriem 2 000 ir ārvalstu studenti. Sākotnēji koledžas specializācija bija datortehnoloģijas, bet pašlaik tiek piedāvātas studiju programmas arī biznesa, veselības aprūpes un kriminālistikas nozarēs. Studiju programmas izstrādātas, balstoties uz darba devēju pieprasītākajām specialitātēm. Tu iegūsi nepieciešamās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas,... lasīt vairāk

FSG (Full Force Sports Group) Academy Nīderlandē piedāvā jaunajiem sportistiem vienreizēju iespēju apvienot mācības un pilna laika profesionālus sporta treniņus, lai kļūtu par pasaules līmeņa sportistu. Akadēmija piedāvā vidusskolas programmas jauniešiem no 14 gadu vecuma, universitātes sagatvošanās programmu, kā arī bakalaura un maģistrantūras programmas Sporta menedžmentā. Visās programmās mācības notiek angļu valodā.

FSG Academy... lasīt vairāk

Lapas

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!