Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

GCSE

GCSE - Vispārējās pamatizglītības sertifikāts . Šo  divgadīgo studiju programmu parasti apgūst jaunieši 14-16 gadu vecumā tādās valstīs kā Lielbritanija, Īrija. Programma ļoti nozīmīga tiem studentiem, kuri tālāk vēlas apgūt A level  vai IB programmu. GCSE progammu var apgūt gan valsts skolās, gan privātskolās.

Skolās, koledžās šī programma tiek sastādīta no dažādiem priekšmetiem, kurus izvēlas pats students, taču tradicionāli tie ir ne mazāk kā 8-10 priekšmeti. Taču noteikti šajā izvēlēto mācību priekšmetu klāstā jābūt angļu valodai, matemātikai, zinātnes priekšemtiem un sportam.

Pēc 2 gadu GCSE kursa beigšanas katrs skolēns saņem vērtējumu priekšmetos, kurus ir apguvis šo divu gadu laikā. Vērtējumi tiek pasniegti ar burtiem, augstākais novērtējums ir A*, kam seko A, B, C, D, E, F un G. Tomēr, ja vēlaties turpināt savas studijas A level vai IB programmā, ļoti jācenšas mācties uzcītīgi GCSE priekšmetus un saņemt 5 priekšmetos ne zemāku novērtējumu kā C.

Ja skolēns ir īpaši spējīgs un talantīgs, ir iespējas GCSE programmu apgūt arī viena gada laikā. Tādā gadījumā jāizvēlas 8 mācību priekšmeti.

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!