Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

IELTS

Ja interesējies par studiju iespējām ārzemēs - vidējā izglītība, augstākā izglītība, Tev noteikti noderēs informācija par dažādiem starptautiski atzītiem angļu valodas zināšanu novērtējuma testiem.

Kā viens no populārākajiem ir IELTS tests, kuru atzīst visas Eiropas vidējās un augstākās izglītības iestādes:

Kas ir IELTS tests?

IELTS eksāmens (Angļu valodas zināšanu pārbaudes sistēma, http://www.ielts.org ) – tā ir novērtēšanas sistēma, kas ir izstrādāta valodas iemaņu apstiprināšanai, kas būtu pietiekamas mācībām augstākajās mācību iestādēs angļu valodā. Šo eksāmenu atzīst daudzas Lielbritānijas, Austrālijas, Kanādas un Jaunzēlandes univeristātes ( papildus informācija par IELTS testu starptautisko nozīmi ) .

Kāpēc IELTS tests ir vajadzīgs?

IELTS eksāmena rezultāti ir nepieciešami, lai iestātos ārvalstu koledžās un universitātēs. Šie testi ir nepieciešami arī valsts struktūrās, starptautiskās organizācijās, kā arī licenzētās un sertificētās dažādu valstu organizācijās valodas zināšanu līmeņa novērtēšanai.

  • lai iestātos ārvalstu koledžās un universitātēs;

  • emigrācijai;

  • lai iekārtotos darbā.

IELTS eksāmena derīguma termiņš
Testa rezultāti ir derīgi 2 gadus.

IELTS eksāmena īpatnības
IELTS tests pārbauda audiālo uztveri, runāšanu, lasīšanu un rakstību. Lasīšanas un rakstīšanas uzdevumos var izvēlēties “Akadēmisko” mācību moduli vai “Vispārējā mācību kursa “ moduli.

IELTS eksāmena saturs
IELTS tests sastāv no četrām daļām:

  • klausīšanās (Listening Comprehension);

  • lasīšana (Reading Comprehension);

  • rakstīšana (Written Comprehension);

  • runāšanа (Interview).

IELTS eksāmena rezultāti

IELTS testa novērtēšana notiek pēc 9 ballu sistēmas, sākot no 1 balles (nekādas zināšanas) un beidzot ar 9 ballēm (profesionāla līmeņa zināšanas).

Kur es varu kārtot IELTS eksāmenu?

Latvijā vienīgais IELTS eksaminācijas centrs ir Baltijas Starptautiskās Izglītības padome.

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!