Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

A-level

Aizvien biežāk Latvijas skolēni un viņu vecāki vidusskolas periodu 11. un 12. klasē izvēlas pavadīt un mācīties ārzemēs. Šis solis bieži vien ir pirmais studiju ķēdītē, jo izvēloties mācības Lielbritānijā vai kādā citā Eiropas valstī, kurā var apgūt A level programmu, rodas pirmais priekšstats par turpmāko studiju izvēli.

Vidējās izglītības programma A-Level ir tradicionālā Anglijas 2-gadīgā vidējās izglītības programma, pēc kuras skolēns var stāties universitātē. Programma ietver sevī intensīvas 3-4 profilējošo priekšmetu mācības. Tādēļ, jau iestājoties A-Level programmā, studentam ir jāizvēlas turpmāko studiju virzienu universitātē, piemēram, ja students universitātē plāno studēt medicīnu, tad A-Level programma sevī ietvers tādus mācību priekšmetus kā matemātika, bioloģija un ķīmija. Studentiem no ārzemēm ir ieteicams izvēlēties tos priekšmetus, kuros viņi jūtas akadēmiski stipri, protams, ņemot vērā arī plānoto mācību virzienu. Programmā var uzņemt Latvijas skolēnus pēc 10. klases (16 gadiem), tādējādi skolēns iegūst vidējo izglītību Lielbritānijā. Programma dod iespēju padziļināti apgūt angļu valodu, studēt profilējošos priekšmetus angļu valodā un sagatavot sevi studijām labākajās Lielbritānijas universitātēs.

A level studiju programmu piedāvā gan valsts, gan privātās koledžas, izvēli par labu vienai vai otrai skolai nosaka pilsētas atrašanās vieta un, nenoliedzami, arī izvēlētās skolas vieta reitingu tabulās.

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!