Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Masters

Maģistra grāds ir akadēmiskais grāds, kuru var iegūt pēc Bakalaura grāda iegūšanas kādā īpašā studiju sfērā. Maģistra grāda kandidātiem ir sevi jāpierāda profesionali ar teorētiskajām un prakstiskajām zināšanām, analizes un izvērtēšanas spējām, kā arī spēju risināt kompleksās problēmas attiecīgajā laukā un spriest patstāvīgi.

Ir zināmi vairāki Maģistra grāda veidi:

  • Post-graduate Master's degree - iegūstams ikvienam, kam jau ir Bakalaura grāds.
  • Business or Management Master's degree - lai iegūtu šo grādu, kā minimums nepieciešama 2 gadu ilga prakse un pieredze attiecīgajā sfērā.
  • Post-graduate Research Master's degree - ar specializāciju izpētes jomā un publikācijām. Īpaši piemērots tiem kandidātiem, kuri vēlas izstrādāt dažādus zinātniskos pētījumus.
  • Executive Master's degree - izstrādāts profesionāļiem. Uzņemšana šajā Maģistru programmā ļoti atšķiras no citām.
  • Integrated Master's degree - Bakalaura studijas apvienotas ar Maģistra studijām. Pirmie trīs studiju gadi ir tieši tādi paši kā Bakalaura studijas, kurām seko papilduis viens studiju gads. Parasti šis Maģistratūras veids tiek piemērots zinātniskajām studiju programmām.
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!