Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

MBA

MBA - Master of Business Administration - iegūstams pēc Bakalaura grāda diploma saņemšanas un darba pieredzes attiecīgajā sfērā. Ir zināmi dažādi MBA studiju moduļi:

  • 2-gadīga pilna laika MBA programma - kandidātiem nepieciešama iepriekšēja reālā darba pieredze un ir noteiktas pilna laika studijas katru darba dienu klātienē.
  • Accelerated MBA - šī ir viena no pilnā laika MBA studiju programmām un lielakā atšķirība ir tā, ka nav vasaras brīvlaika.
  • Part-time MBA - studijas parasti norit darba dienu vakaros vai brīvdienās.Šīs MBA studijas parasti ilgst 3 vai vairāk gadus. Šī veida studijas parsti izvēlas profesionāļi, kuri nevar atļauties pārtraukt darbu biznesa sfērā.
  • Modular MBA - ļoti līdzīgas nepilna laika studijām, vienīgā atšķirība ir tā, ka studijas norit 1-3 nedēļu blokos.
  • Distance learning - MBA programmas,kuras var apgūt neesot skolas kampusā. Šī veida studijas var tikt piedāvātas dažādos formātos - korenspondences kurss, video kurss, telefonkonferences vai videokonferences veidā.
  • Blended learning - tālmācības un klātienes studiju apvienojums.
  • Dual MBA - dažas augstskolas piedāva šo studiju moduli, kur 4-5 gados tiek iegūts bakalaura grāds bizensa administrēšanā un MBA.

Lai pieteiktos MBA studijām, kandidātiem ir jākārto Graduate Management Admission Test (GMAT), ir jābūt darba pieredzei, jābūt iegūtam Bakalaura grādam, jaiesniedz iegūto kredītpunktu un atzīmju izraksts, rekomendācijas un motivācijas vēstules, kā arī jābūt gatavam uz personīgo interviju.

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!