Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) eksāmens nepieciešams, lai iestātos ārzemju augstskolā vai koledžā, pieteiktos MBA studijām Latvijā un ārzemēs, kā arī apliecinās Jūsu angļu valodas prasmes, strādājot starptautiskā uzņēmumā. 
Lai saņemtu informāciju par mācību iestādēm, kuras uzņem studentus ar nokārtotu TOEFL eksāmenu, apskatiet mājaslapu: http://www.ets.org/Media/Tests/TOEFL/pdf/univ0708.pdf 

Kāds ir ir TEOFL eksāmens?

Šī eksāmena struktūru ir izstrādājuši amerikāņi, bet tā rezultāti tiek atzīti visā pasaulē, arī Latvijā. Eksāmenā ir četras daļas:
1. daļa - lasīšana. Ietver vārdu krājuma un izteicienu izpratnes pārbaudi, kā arī dažādus gramatikas uzdevumus. Šajā daļā ir jālasa 3 - 5 rindkopas teksta un jāatbild uz 12 - 14 jautājumiem par katru rindkopu. Lasītprasmes pārbaude ilgst 60 - 100 minūtes.
2. daļa - klausīšanās daļa. Tajā ir 4 - 6 lasījumi un 2 - 3 sarunas. Jāatbild uz jautājumiem par dzirdēto informāciju. Klausīšanās prasmes pārbaude ilgst 60 - 90 minūtes.
3. daļa - runāšanas daļa. Seši runātprasmes uzdevumi jāveic 20 minūtēs.
4. daļa - rakstīšanas daļa. Tajā ir 2 uzdevumi un pārbaude ilgst 50 minūtes. Gramatikas zināšanas ir integrētas un tiek pārbaudītas visās 4 testa daļās.
Par katru prasmi ir iespējams iegūt no 0 līdz 30 punktiem. Maksimālais kopējais iegūstamo punktu skaits ir 120. Lai kļūtu par studentu kādā no 180 valstu 5000 koledžām vai universitātēm, testā jāiegūst vismaz 90 % no maksimālā punktu skaita. Eksāmena rezultāti ir derīgi 2 gadus. iBT ilgst 4 stundas un maksā aptuveni $150.

Eksāmena rezultāti ir derīgi 2 gadus un tos var saņemt apmēram 3 nedēļas pēc pārbaudījuma kārtošanas.

Ko pārbauda katrā no prasmēm? Klausīšanās prasmē būs jātiek galā ar audioierakstiem, kas skanēs angļu valodā, ko lieto Ziemeļamerikā, valodas struktūras uzdevumos pārbaudīs Jūsu standarta angļu valodas rakstītprasmes, lasītprasmē būs uzdevumi par netehniska rakstura literatūras izpratni

Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!