Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

University Undergraduate

Undergarduate studiju programmas, kuras vairāk zināmas kā Bakalaura studijas. Tomēr arī šīs studiju programmas variē, jo daudzās vastīs Bakalauru studijas tiek iedalītas dažādos posmos:

  • Dānija - ir iespējamas pilnā laika Bakalaura studijas, kuras ilgst 3,5 gadus. Taču, ja ir vēlme ko mainīt studiju procesā, varat  sākt studijas AP programmā, kura ilgst 2 gadus un tās turpināt vēl 1,5 gadu Top-Up programmā.
  • Lielbritānija un pārējās Eiropas valstis - Bakalaura studijas iedalītas ļoti līdzigi  visās Eiropas valstīs - Bachelor of Science (BSc) - pārsvarā tehniskajās, medicīnas zinātnēs un Bachelor of Arts (BA) - humanitarajās, teoloģijas un jurisprudences zinātnēs. Studijas parasti ilgst 3-4 gadus.
  • ASV - atšķirībā no Eiropas valstīm, Amerikā visas Bakalaura studijas ilgst 4 gadus. Tomēr daudzreiz studenti pirms univerisitātes izvēlas mācības Community College, kuras cieši sadarbojas ar univerisitātēm un bieži vien pēc šo koledžu absolvēšanas studenti bez iestājeksāmeniem tiek uzņemti univerisitātē.
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!