University Undergraduate

Undergarduate studiju programmas, kuras vairāk zināmas kā Bakalaura studijas. Tomēr arī šīs studiju programmas variē, jo daudzās vastīs Bakalauru studijas tiek iedalītas dažādos posmos:

  • Dānija - ir iespējamas pilnā laika Bakalaura studijas, kuras ilgst 3,5 gadus. Taču, ja ir vēlme ko mainīt studiju procesā, varat  sākt studijas AP programmā, kura ilgst 2 gadus un tās turpināt vēl 1,5 gadu Top-Up programmā.
  • Lielbritānija un pārējās Eiropas valstis - Bakalaura studijas iedalītas ļoti līdzigi  visās Eiropas valstīs - Bachelor of Science (BSc) - pārsvarā tehniskajās, medicīnas zinātnēs un Bachelor of Arts (BA) - humanitarajās, teoloģijas un jurisprudences zinātnēs. Studijas parasti ilgst 3-4 gadus.
  • ASV - atšķirībā no Eiropas valstīm, Amerikā visas Bakalaura studijas ilgst 4 gadus. Tomēr daudzreiz studenti pirms univerisitātes izvēlas mācības Community College, kuras cieši sadarbojas ar univerisitātēm un bieži vien pēc šo koledžu absolvēšanas studenti bez iestājeksāmeniem tiek uzņemti univerisitātē.
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!