Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Institut Montana

Viena no Šveices slavenākajām privātskolām Institut Montana dibināta tālajā 1926. gadā. Neskatoties uz savu seno, leģendām apvīto vēsturi, šī ir viena no mūsdienās modernākajām privātskolām, kurā mācās vairāk kā 40 dažādu tautību bērni. Droši varam teikt, ka šī ir tiešām multilingvistiska vide ar vācu, angļu, franču, itāļu, spāņu un krievu valodas kursiem audzēkņiem. Skolā mācās 320 audzēkņi un 50% no viņiem ir starptautiskie studenti no visas pasaules.

Skola piedāvā dažādas mācību programmas, bet vispopulārākā ārzemju studentiem vidusskolas vecumā, protams, ir International Baccalaureate (IB) starptautiski atzītā, prestižā mācību programma. Šī programma tiek piedāvāta skolēniem, kuri sasnieguši 11. un 12. klases vecuma grupu un ir ļoti motivēti, jau gatavi spraigam mācību procesam. Studijas šajā programmā ilgst 2 gadus un ir sadalītas šādās priekšmetu grupās:

  • First Language/ Studies in Language and Literature
  • Additional Language/ Language Acquisition
  • Individuals and Societies
  • Sciences
  • Mathematics
  • The Arts or another subject from groups 1-5

Skola piedāvā saviem audzēkņiem ne tikai spraigu mācību procesu, bet arī interesantu, aizraujošu ārpusskolas laika programmu, kur katrs var atrast ko piemērotu savām interesēm, hobijiem un spējām. Sporta mīļotāji šeit var attīstīt savas spējas kalnu riteņbraukšanā, slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, kamaniņu braukšanā, futbolā, fitnesā, basketbolā, hokejā, slidošanā, pludmales volejbolā un vēl un vēl.

Mākslas un kultūras mīļotajiem tiek piedāvāts plašs ceļojumu, muzeju, kultūras pasākumu apmeklēšanas klāsts, mūzikas un mākslas nodarbības, vokālās stundas, teātra pulciņš, digitālās fotogrāfijas un dizaina studijas.

Skola atrodas idilliskajā Zugebergas kalnu rajonā 995 m augstumā virs jūras līmeņa tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Zugas pilsētas, kuru viegli un erti sasniegt no jebkuras Eiropas pilsētas pateicoties Cīrihes starptautiskajai lidostai. Unikālie dabas skati, svaigais un arstējošais Alpus gaiss sniedz skolas audzēkņiem un darbiniekiem spēkus un enerģiju darbam un mācībām.

Dzīvošanai starptautsikajiem studentiem skola piedāvā ērtas, renovētas un modernizētas rezidences mājas. Teritorijā atrodas 4 šādas ēkas, kurās ir ne tikai istabas studentiem, bet arī veselības centrs, sporta zāles, fitnesa telpas, 4 māla seguma tenisa korti, basketbola un volejbola centrs, kā arī slidotava.

Mācību un dzīvošanas izmaksas / gadā:

  • 5. - 10. klase, ar dzīvošanu skolas rezidencē vienvietīgā istabā - 67 900 CHF
  • 5. - 10. klase, ar dzīvošanu skolas rezidencē divvietīgā istabā - 56 900 CHF
  • 11. - 12. klase, ar dzīvošanu skolas rezidencē vienvietīgā istabā - 70 900 CHF
  • 11. - 12. klase, ar dzīvošanu skolas rezidencē divvietīgā istabā - 59 900 CHF

 

Institut Montana - raftings
Institut Montana
Institut Montana - eksāmenu laiks
Institut Montana - mācības rezidencē
Institut Montana - zinātnes studiju klase
Institut Montana
Zugerbergas iespaidi - Institut Montana
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!