Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Lyceum Alpinum ZUOZ

Šī elitārā skola atrodas vienā no skaistākajām vietām Šveices Alpos – Zouz pilsētiņā. To ir absolvējuši vairāki Eiropas valstu aristokrātu un Lihtenšteinas firstu ģimeņu pārstāvji.1904. gadā Lyceum Alpinum Zouz  tika dibināta kā zēnu skola. Mācības tajā ir orientētas uz harmoniskas intelektuāli un garīgi bagātas personības attīstīšanu. Mācības norit atbilstoši šveiciešu, vāciešu un starptautiskajai ( angļu-amerikāņu ) skolu sistēmai, kā arī biznesa nodaļā. Pasniedzēji ir dzimtās valodas nesēji. Skolēni saņem vidējo izglītību, kas dod tiesības un iespēju stāties visās prestižākajās pasaules universitātēs. Pēc 13. klases skolēni kārto Abitur eksāmenu, kas ļauj iestāties ne tikai Vācijas, bet arī citās ārzemju universitātēs.


130000 m2 lielajā  kompleksā ir vairāki mācību korpusi, 220 skolēni nakšņo 4 mājīgās internāta ēkās, ir sporta stadions un daudz dažādu palīgēku. Sporta laukumi aizņem aptuveni 70000 m2 no visas skolas teritorijas – ledus, hokeja, futbola laukumi, tenisa korti, kriketa laukumi un fitnesa zāles. Skolā ir Golfa akadēmija, kurā tie, kas nodarbojas amatieru vai profesionālā līmenī, var turpināt treniņus – tas tiks iekļauts kopējā cenā.


Skolā nodrošinātas visas iespējas efektīvām mācībām: 40 modernas mācību telpas, aktu zāle ar tehniski aprīkotu skatuvi, bibliotēka, informātikas un datoru centrs, mūzikas klases, kancelejas piederumu un pirmās nepieciešamības preču veikals. Pieejami veļas mazgāšanas un  ķīmiskās tīrīšanas  pakalpojumi, korpusos ir telpas, kurās skolēni paši var mazgāt, gludināt un šūt.


Paralēli mācībām tiek piedāvāta daudzveidīga pasākumu programma un radīti apstākļi, lai skolēni varētu nodarboties ar gandrīz jebkuru vasaras un ziemas sporta veidu: futbolu, tenisu, hokeju, kriketu, golfu, daiļslidošanu, snovbordu, kalnu slēpošanu utt. Divas reizes nedēļā, pēcpusdienā, visiem tiek organizētas sporta nodarbības pieredzējušu treneru vadībā un medicīnas personāla uzraudzībā.

 Atrašanās vieta

Skola atrodas vienā no Šveices nelieliem vasaras un ziemas kūrortiem – Zouz pilsētiņā.

Zouz – mājīgs un kluss ģimenes kūrorts, kas atrodas saulainā Šveices Alpu ielejā, netālu no pasaules slavenā kalnu kūrorta St. Morica. Par Zouz bez pārspīlēšanas var teikt, ka tas ir muzejs zem klajām debesīm. Pilsētiņa, kas radusies 12. gadsimtā, ātri kļuva par karalisko ģimeņu iemīļotu atpūtas vietu. Līdz šai dienai pilsēta spējusi saglabāt viduslaiku galvaspilsētas tēlu. Līdz Milānai ir 170 km, līdz Cīrihes lidostai 200km

 Skolas priekšrocības -Mācības norit atbilstoši šveiciešu, vāciešu un starptautiskajai ( angļu-amerikāņu ) skolu sistēmai, kā arī biznesa nodaļā.
- Pasniedzēji ir dzimtās valodas nesēji.
- Skolēni saņem vidējo izglītību, kas dod tiesības un iespēju stāties visās prestižākajās pasaules universitātēs.

Dzīvošana

-Internāts. Katrā mājiņā ir dažāda lieluma istabas - vienvietīgās, divvietīgās, kā arī 3 un 4 vietīgās. Katrā mājā ir arī sava atpūtas istaba, pilnībā aprīkota virtuve, kurā audzēkņi paši sev var pagatavot arī kādu tēju vai našķi, visur ir bezmaksas Wi-Fi tīkls un katrā istabā ir duša un tualete.

 Kopēja informācija

Skolēnu minimālais vecums: 6 gadi
- Maksimālais skolēnu skaits klasē:
- Vidējais skolēnu skaits klasē:
- Vienas nodarbības ilgums:

Skolā ir: bibliotēka, informātikas un datoru centrs, mūzikas klases, gleznošanas un lietišķās mākslas klases

Izmaksas vienam skolas gadam: 72 100 - 82 500 CHF (cenā iekļautas mācības, dzīvošana skolas reizdencē, ēdināsana, ekskursiju un sporta, mākslas programmas)

 

Lyceum Alpinum- skolas rezidence
Lyceum Alpinum ZUOZ
Lyceum Alpinum - izlaidums
Lyceum Alpinum- liceja koris
Lyceum Alpinum - mācības
Lyceum Alpinum teritorija no putna lidojuma
Lyceum Alpinum - hokejs
Atslēgvardi: 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!