Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

Lielbritānija

Pēc Latvijas iestāšanās ES daudziem skolēniem Latvijā ir pavērusies lieliska iespēja mācīties Lielbritānijas valsts koledžās, par mācībām nemaksājot lielas naudas summas. Vispopulārākās ir vidusskolas un vidējās profesionālās izglītības programmas. Mācības lielākajā daļā koledžu ir bez maksas, tomēr katrai no tām ir reģistrācijas maksa, kas ietver orientācijas programmu, personālo konsultantu, atbalstu un palīdzību angļu valodas attīstīšanā un uzlabošanā. Lai sāktu mācības, jābūt pabeigtai 9.klasei, minimālajam vecumam 16 gadi un angļu valodas zināšanu līmenim IELTS 5.5.- 6.0, atkarībā no koledžas, atsevišķas sadarbības vidusskolas, uzticas Izglītības centra Durbe valodas zināšanu pārbaudei un atsevišķs eksāmens nav jākārto.

Vidējā izglītība:

*  Vidusskolas (Advanced level - A-level)- klasiskā angļu vidējā izglītība. Programmas ilgums divi gadi. Pēc programmas sekmīgas pabeigšanas students saņem diplomu par vidējo izglītību un var turpināt izglītību jebkurā pasaules augstskolā. Pirmā mācību gada laikā students padziļināti apgūst 3-5 priekšmetus, kuros arī tiek kārtoti A līmeņa eksāmeni. Šajā programmā ir svarīgi pareizi izvēlēties apgūstamos priekšmetus, lai vēlāk būtu iespēja turpināt mācības augstskolā.Piedāvāto priekšmetu klāsts ir liels un interesants!

* International Baccalauriate - divgadīga vidusskolas programma, kura paredzēta skolēniem 16-19 gadu vecumā un kuras rezultāti tiek atzīti visās pasaules labākajās universitātēs. Atkarībā no valsts, IB programma tiek piedāvāta trīs oficiālajās valodās - angļu, franču un spāņu. Pagājušā gadsimta 60ajos gados programma tika izveidota, pateicoties Starptautiskajai Skolai Ženēvā. Šo projektu daļēji sponsorē UNESCO.

Programmas galvenais uzdevums ir:

  1. Atvieglot nacionālā diploma atzīšanu stājoties starptautiskajās universitātēs.
  2. Piedāvāt starptautiski perspektīvu programmu, kura balstīta uz reālu studentu pieredzi.
  3. Popularizēt multikulturālo domāšanu jaunatnes vidū, neatkarībā no nacionālās piederības, ādas krāsas, religiskās piederības vai dzimuma.

Detalizētu šīs programmas aprakstu varat atrast lappusē Sussex Coast College Hastings.

* Vidējā profesionālā izglītība - (National Diplomas, Advanced Vocational Certificates) - alternatīva vidējai izglītībai, kuras ietvaros students apgūst praktiskas profesionālās zināšanas izvēlētajā konkrētajā programmā (bizness, kosmetologija, dizains u.c.). Mācību ilgums ir 2-3 gadi, pēc studiju beigšanas tiek saņemta iespēja turpināt mācības universitātē vai sākt strādāt izvēlētajā profesijā.

Privātskolas un pansioni - augstas kvalitātes un prestiža izglītība, individuāla pieeja katram audzēknim, talantu attīstīšana, aristokrātiska disciplīna.

Anglijas valsts koledžas - skolēniem no 16 gadu vecuma piedāvājam iegūt starptautiski atzītu vidējo izglītību divu gadu garumā (A līmenis vai International Baccalaureate (IB) ) vai vidējo profesionālo izglītību (kosmetologija, tūrisms, viesnīcu menedžments, māksla un dizains un citu). Uzmanību - daudzās valsts koledžās jauniešiem  ES valstu pilsoņiem līdz 19 gadu vecumam izglītība bez maksas! Jūs maksājat tikai registrācijas maksu, dzīvošanu un iegūstat augstvērtīgu izglītību.
 

Ja nevarat izvēlēties, kura skola vai kura mācību programma būtu īpaši piemērota, mēs ar prieku palīdzēsim izdarīt pareizo izvēli, kā arī palīdzēsim sagatavot visus nepieciešamos dokumentus iesniegšanai skolā.


 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!