www jaunumi

Profesionālās pilnveides izglītības programmas ir īpašs izglītības veids, kas ļauj jebkuram interesentam, neatkarīgi no vecuma un iepriekšējās izglītības,  apgūt darba tirgus prasībām atbilstošas zināšanas un prasmes.

Tiek piedāvātas deviņas izglītības programmas trīs dažādās valodās visiem zināšanu līmeņiem:

Latviešu valodas
... lasīt vairāk

Kursa mērķis – attīstīt un pilnveidot lietišķās angļu valodas prasmes un zināšanas, lai tās varētu pielietot profesionālajā darbībā un starptautiskajā komunikācijā.

Kursa ilgums: 4 nedēļas, 24 akadēmiskās stundas
Mācību intensitāte: 3 reizes nedēļā, 2 akadēmiskas stundas no 18:10 līdz 19... lasīt vairāk

Izglītības centra Durbe 20 gadu ilgā pieredze, kā arī EAQUALS un IZM akreditācija sniedz visaugstākās mācību kvalitātes un efektivitātes garantiju.

Mācības mini grupās, pateicoties augstajai mācību procesa intensitātei un pasniedzēju individuālajai pieejai, Jums ļaus ātri

... lasīt vairāk

Mini grupu kursi

  • 8 nedēļas, 32 ak. stundas. Mācības 2 reizes nedēļā.
  • Vakara grupas no plkst. 18:10 - 19:40 šādām valodām un zināšanu līmeņiem:
    • Angļu valoda A2 - B1;
    • Latviešu valoda A1 - B1;
    • Krievu valoda A1 - B2.
  • Izglītojamo skaits: 4-7 cilvēki;
  • Kursa cena: 199 EUR.

ISIC vai ITIC kartes īpašniekiem... lasīt vairāk

Vai arī Tu lieliski komunicē angļu valodā, bet krievu valoda bieži vien sagādā grūtības? Iesakām izvērtēt iespēju apgūt un pilnveidot savas krievu valodas prasmes – tas būs apzināts ieguldījums Tavā tagadnes un nākotnes konkurētspējā, jo šī valoda ir pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

Mācības norisinās mini grupās (4-7 cilvēki), lai katrs izglītojamais saņemtu individuālu uzmanību no pasniedzēja puses un varētu uzdot... lasīt vairāk

Izglītības centrs Durbe piedāvā kārtot TELC eksāmenu krievu valodā, lai pierādītu savas valodas zināšanas un lietošanas prasmes!

TELC eksāmenu var kārtot visos zināšanu līmeņos no A1 līdz B2 un tas balstīts uz Eiropas kopējām pamatnostādnēm valodu mācīšanā, apguvē un valodas prasmju pārbaudē (The Common... lasīt vairāk

Izglītības centrs DURBE, ņemot vērā savu ciešo sadarbību ar ārzemju izglītības iestādēm, centusies saviem izglītojamiem Latvijā sniegt visaugstākās starptautiskās kvalitātes mācību procesu un vidi. Durbe šobrīd... lasīt vairāk

Lapas

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!