Junior Summer Courses in Exeter

Ja Jūsu bērns vēlas pēc iespējas labāk apgūt angļu valodu kādā no Anglijas pilsētām, ir mērķtiecīgs, ambiciozs, un izvēlīgs, tad International Projects vasaras valodu nometne Ekseterā būs pareizā izvēle! Nometne piedāvā četras mācību programmas: standarta, intensīvo, superintensīvo un mini grupu bērniem un jauniešiem vecumā no 10-17 gadiem. Varam teikt droši, garlaicībai nebūs vietas!
 
Atrašanās vieta: Eksetera (267 km no Londonas), - skaistā Devonšīras grāfistes galvaspilsēta, kā arī Anglijas dienvid-rietumu kultūras galvaspilsēta. Pilsēta atrodas civilizācijas neskartajā Dārtmūras nacionālā parka un Devonšīras dienvidu piekrastes tuvumā. Galvenais pilsētas apskates objekts ir katedrāle, kura tika uzcelta 13. gadsimtā, Cathedral Close laukumā. Pilsētas galvenajā iela High Street ir pārpildīta ar viduslaiku krāšņo arhitektūru, šo ielu šķērso arī viena no šaurākajām ielām pasaulē – Parliament Street. Unikāls mūsdienu un vēstures savienojums uz ilgu laiku aizraus pilsētas apmeklētāju uzmanību.
 
Par skolu: Nometne atrodas pilsētas ziemeļu daļā, 15 minūšu gājienā no vēsturnieciskā centra (1,2 kilometri). Vienā no universitātes kompleksiem (Streatham Campus) atrodas valodu nometne, kuram apkārt stiepjas 350 hektāru mežs ar ezeriem, šī apkārtne vienmēr mudina jauniešus atpūsties pēc garajām nodarbībām. Mūsdienīgā rezidence, ēdnīca un mācību klases, tas viss atrodas Steatham Campus telpās. Dienas laikā ir atvērts restorāns Fruit ‘n’ Fit, kur ikviens var remdēt slāpes vai iekost (visas dienas garumā uz galdiem stāv ūdens, tēja un augļi.) Vēl obligāti var pieminēt daudzos sporta laukumus skolas teritorijā, tenisa kortu, kā arī āra baseinu, kurš tiek rezervēts vienreiz nedēļā nometnes mazajiem dalībniekiem. 
 
Mācību programmas:
Standarta mācību programma ietver sevī 15 mācību stundas nedēļā, no 9:00-11:45, kuru laikā tiek papildināts vārda krājums un novērstas gramatiskās kļūdas komunicēšanas laikā.
Intensīvā mācību programma piedāvā 20 mācību stundas nedēļā, no 11:45-12:30, kuru laikā viss tiek apgūts padziļinātāk nekā standarta programmā. Ja jaunietim ir vēlme, viņš var kārtot Trinity College London starptautisko eksāmenu, kurš palīdzēs sasniegt jaunus mērķus un iegūt prestižu profesiju. 
Superintensīvā mācību programma sastāv no 25 mācību stundām nedēļā. Tiks apgūti arī kultūras pamati un programmas nobeigumā būs jāaizstāv sava prezentācija.
Mini grupas programma, kā jau redzams pēc nosaukuma, klasē nodarbosies ne vairāk par 4 cilvēkiem. Nodarbības notiks 20 mācību stundas nedēļā. Mācības mini grupās ļauj koncentrēties uz savām vajadzībām. Kopā ar pasniedzēju, draudzīgā atmosfērā, tiek novērstas visas iespējamās kļūmes, kuras tiek pieļautas komunicējot ar citiem. 
 
 
Aktivitātes: Nometne ir ikdienas aktivitāšu programmu gan otrā dienas pusē, gan arī vakarā. Otrā dienas pusē jaunieši var izvēlēties vēlamās aktivitātes – ekskursijas pa pilsētu, sportiskās aktivitātes (teniss, futbols, basketbols vai baseina apmeklējums), dažādi skolas pulciņi (deju, teātra, rokdarbu, make-up, modes skates u.c.). Vakaros nometne piedāvā tādus pasākumus kā viktorīnas, tematiskie vakari, kino, atpūta zem klajas debess u.c. 
2 nedēļu ekskursijas programma bērni brauc uz tādām vietām kā Eksmuta, Dārtmūras nacionālo parks, Bāte, Londona u.c. 
Papildus nometnes piedāvājumi (pēc vēlēšanās): 
Brauciens uz Londonu ar nakšņošanu! Vienas dienas laikā paspēt pabūt visās Londonas slavenākajās vietās ir gandrīz neiespējami, tāpēc mazajiem nometnes dalībniekiem būs izdevība redzēt Londonu gan dienā, gan vakarā. Sestdienas rītā visi brokasto un dodas ceļā, lai apskatītu vislabākās vietas ko piedāvā Anglijas galvaspilsēta! 
Futbols vai teniss! Piecas dienas nedēļā tiek piedāvāti profesionālie futbola vai tenisa treniņi, 3 stundu garumā. 
Piedzīvojumi zem klajas debess! Īpaši piemērots maziem sporta faniem. Trīs reizes pēc pusdienām jaunieši dodas izbraucienos ar kanoe laivām, veido plostus, izbauda aktivitātes ūdenī un daudz ko citu! 
 
Dzīvošana: Var izvēlēties starp dzīvošanu viesģimenē un rezidenci. 
Rezidence atrodas Streatham kampusā un piedāvā vienvietīgas vai divvietīgas istabas ar kopēju vannas istabu katrā stāvā. Piedāvājumā ir arī vienvietīgas istabas ar privātu vannas istabu.
Viesģimene piedāvā divvietīgas vai trīsvietīgas istabas. Daudzas ģimenes ir skolas parteri jau daudzu gadu garumā, kas garantē draudzīgu un drošu vidi jauniešiem. 
 
 
Ēdināšana: Rezidencē (kampusa ēdnīcā) ir iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas. Ēdnīca piedāvā ēdienkartes veģetāriešiem, kā arī ēdienkartes speciālām diētām.
Viesģimene nodrošina jauniešus ar brokastīm un vakariņām, pusdienas tiek pasniegtas skolas ēdnīcā. Jāpievērš uzmanību, ka dzīvošana viesģimenē ir atļauta tikai no 13 gadu vecuma! 
 
Skolas plusi:
+ Skolas kampus ir tuvu pilsētas centram
+ Aktivitāšu programma visas nedēļas garumā
 
Kopējā informācija:
Viena nodarbība – 45 minūtes
Maksimālais studentu skaits klasē (izņemot mini grupas programmu) – 15 cilvēki
Nometnes datumi: 1.07. - 12.08.
Studentu vecums: 10-17 gadi
 
Transfērs: Budžeta transfērs no/uz Hītrovas lidostu (296 km no skolas). Katrs tiks sagaidīts lidostā, ja lidmašīnas nosēšanās ir laika periodā no pulksten 10:00-17:00. Izbraukšanas dienā autobuss aizved jauniešus uz lidostu 12:00. Šis budžeta transfērs ir ideāls tiem, kuru reiss ir pēc pulksten 14:00. 
 
Cenā iekļauts: Nodarbības, dzīvošana rezidencē un viesģimenē, visas aktivitātes un ekskursijas, mācību materiāli, sertifikāts, uzkodas.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!