Kings Summer

Iespēja pabūt varenajā Amerikā, tas ir vairāku tūkstošu cilvēku lielākais sapnis! Ja tu uzskati, ka esi viens no šiem cilvēkiem, tad šogad tas ir iespējams Kings Education skolā! Kings Education sastāv no vairākām filiālēm, tostarp – Bostonā, Ņujorkā, Ņūdžersijā, Losandželosā (ASV), kā arī Oksfordā, Bornemontā un Londonā (UK). Šī skola ir viena no labākajām gan ASV, gan Anglijā, pateicoties savai augstajai izglītības kvalitātei. Šogad Kings Education Ņujorkas štatā dod iespēju izbaudīt lielisko Amerikas atmosfēru, apgūt angļu valodu un izbaudīt lielisku, saulainu vasaru jauniešiem no visām pasaules malām! Šī nometne ir noteikti ir domāta tiem, kuri jau sen vēlas izpētīt un iepazīt visu, ko piedāvā krāšņā, debesskrāpju pārpildītā Ņujorka!
 
Atrašanās vieta: Nometne atrodas Konkordijas koledžas kampusā, ciematā Bronxville, Ņujorkas štatā. Pati skola ir dibināta tālajā 1881. gadā, tās teritorijā ir fantastikas tā laika celtnes, kas priecē acis. Bronxville ir skaists, zaļš un plaukstošs ciemats, kurš atrodas 30 minūšu braucienā no Manhetenas, apmēram 45 minūtes no Ņujorkas, kā arī 30-45 minūšu attālumā no trim lidostām. Mierīgais un drošais kampus nodrošina pusaudžiem perfektu vidi mācībām. Skolā atrodas plašas atpūtas telpas, mākslas telpa, deju studija, iekštelpu baseins, plašiem dārziem, tenisa un basketbola laukumiem, kā arī pat teātri! 
 
Mācību programma: Kings Education piedāvā vasaras programmu, kuras laikā tiek nodrošinātas 15 angļu valodas nodarbības nedēļā. Tā uzlabos ikviena jaunieša angļu valodu, vienlaikus nodrošinot dažādas sportiskas aktivitātes, ārpus nodarbību izklaides un ekskursijas.
 
Dzīvošana: Rezidencē jaunieši dzīvo divvietīgās istabiņās (dažas ir trīsvietīgas), ar kopējo vannas istabu. Meitenes un zēni dzīvo atsevišķos stāvos. 
 
Ēdināšana: Brokastis, karstas pusdienas un vakariņas tiek pasniegtas katru dienu plašajā skolas ēdnīcā. Piedāvājumā ir arī speciālās ēdienkartes (veģetāriešiem u.c.) Ekskursiju laikā studentiem tiek doti ēdināšanas taloni, kurus viņi var izmantot, lai paēstu. 
 
Aktivitātes: Pēc angļu valodas nodarbībām tiek piedāvātas tādas aktivitātes kā futbols, zīmēšana, basketbols, beisbols, diskotēkas, modes skates, spēļu naktis, karaoke, kino vakari, peldēšana, galda teniss, talantu šovs u.c. Nepilnas dienas ekskursiju laikā jaunieši apmeklē tādas vietas kā Empire State Building, Times Square, Central Park, Museum of Art, Manhattan River Cruise, Fifth Avenue, Brodway, American Museum of Natural History. Pilnas dienas ekskursiju laikā (otrdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās) jaunieši brauc uz tādām vietām kā Filadelfija, Konijas sala, Brīvības satuja, Elis sala un Six Flags atrakciju parks! 
 
Skolas plusi:
+ Nometne piedāvā vairāk nekā 20 dažādu aktivitāšu veidu un vairāk nekā 10 ekskursijas! 
+ 3 dienas nedēļā tiek iepazītas labākās Ņujorkas vietas!
 
Kopējā informācija:
Studentu vecums 12 – 17 gadi
Datumi 2016. gadā: 3. jūlijs – 6. augusts
Maksimālais studentu skaits klasē 15 cilvēki
 
Cenā iekļauts: Mācības, dzīvošana, ēdināšana, sporta aktivitātes, viena pilna dienas ekskursija nedēļā. 
 
Informācija atjaunota 21.12.2015.

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!