KKCL Junior vasaras nometne

Tie, kuri meklē ko vairāk par standarta angļu valodas nometni, var atklāt savus slepenos talantus Katherine & King’s College of London (KKCL) vasaras nometnē! KKCL ir akreditēta skola, kas rīko dažādas angļu valodas tematiskās nometnes un uzņem jauniešus gandrīz 50 gadus. In Go Create! English nometnē katrs pārliecināsies, cik nometne ir unikāla, jo tā spēj sevī savienot visu, kas nepieciešams mūsdienu jaunietim – jaunas iemaņas, galvu reibinošu izklaidi un aizraujošas ekskursijas. Valodas apgūšana tiek apvienota ar tādām interesantām tematiskām programmām kā animācija, filmu veidošana, mūzikas un video producēšana, fotografēšana, dizains, televīzija un intervijas, radio un mode, kuras katru nedēļu mainās, līdz ar to jaunieši ik nedēļu izmēģinās un uzzinās jaunus novirzienus.

Par nometni: Nometne vēlas pievērst uzmanību angļu valodai, lietojot to praksē – apspriežot idejas, risinot problēmas un izpaužot savu radošumu. Tā ir unikāla ar to, ka jaunieši iegūst praktiskas iemaņas tematisko programmu laikā, kuras ikdienā gūt ir gandrīz neiespējami. Visi pasniedzēji ir radoši, kvalificēti, ar lielāko prieku palīdz un iesaistās darba procesā. Nodarbību laikā tiek izmantots plašs mācību materiālu klāsts un jaunākās tehnoloģijas.

Nometnes tematiskās programmas:

Filmu veidošana. Iespēja izpausties savās fantāzijās, uzrakstīt pašiem savu scenāriju un realizēt to dzīvē. Kad filma ir rediģēta un pabeigta, jaunieši vēro galarezultātu un apspriež svarīgākos filmas momentus.
Mūzikas un video producēšana. Vispopulārākā tematiskā programma, kur tiek apgūtas labas runas nianses, tiek izveidotas muzikālās grupas, sacerētas jaunas dziesmas un mūzika ar modernāko datorprogrammu palīdzību. Gala rezultāts tiek novērtēts jau nedēļas beigās!
Animācija. Jaunieši izmanto interneta aplikācijas, lai veidotu paši savu animācijas stāstu ar foniem, mūzikas un skaņas efektiem.
Televīzija vai radio.  Nometnes dalībnieki paši veido savu televīzijas šovu, izmantojot jaunāko aprīkojumu vai iejūtas radio vadītāja „ādā”.
Intervēšana. Piedzīvojot tūri pa BBC (Apvienotās Karalistes raidorganizācija), studenti dodas Londonas ielās ar mikrofonu, kameru un pārējo aprīkojumu, lai iepazītos ar Londonas ikdienu. Tiek apspriesti dažādi jautājumi un situācijas, kuras pēc tam tiek pārrunātas mācību klasē.
Web dizains. Jaunieši var rakstīt pastkartes un sūtīt tās uz mājām, apspriest savus piedzīvojumus pa tālruni, bet vislabākais risinājums ir izveidot pašam savu blogu! Tiek apgūtas vissīkākās nianses par internetu, mājas lapām, inovācijām un blogu. Kad viss ir gatavs bloga izveidei, tad viss, kas notiek nometnes laikā, tiek lepni izvietots jau personīgajā blogā.

Atrašanās vieta: Skola atrodas Anglijā, valstī ar apbrīnojamu vēsturi, pasakainiem dabas skatiem un noslēpumainām pilsētām. 
London Harrow: Skolas galvenā ēka atrodas Londonā, vienā no pasaules apmeklētākajām pilsētām, drošā un klusā Harrow priekšpilsētā, 19. gadsimtā būvētā ēkā, kura ir slavena ar savu apbrīnojamo tīrību un ainavām, tikai 30 minūšu attālumā no Hītrovas lidostas. Visas mācību klases ir aprīkotas ar mūsdienīgām iekārtām, saulainām, gaišām telpām, ērtu atpūtas telpu un kafetēriju. The Piccadily line metro stacija atrodas 5 minūšu gājienā no skolas, kas ērti ļauj nokļūt vēlamajā vietā.
Rīdinga: Šo pilsētu sauc par vispiemērotāko dzīvošanai Anglijā, skolas kampuss atrodas Rīdingas universitātes telpās, 30 minūšu attālumā no Londonas, kā arī no pilsētas ērti var piekļūt visām lidostām un Oksfordai.

Aktivitātes: Studenti brauc uz šo nometni ne tikai mācīties, bet arī piedalīties dažādos izbraucienos, tūrēs pa tuvākām pilsētām, ekskursijās un pasākumos, lai praktizētu iegūtās zināšanas, iepazītu viens otru un izklaidētos.
Londonas tūre: Nometnes personāls vēlas pārliecināties, ka ikviens novērtē pilsētas apbrīnojamo skaistumu. Tāpēc ļoti bieži tiek rīkotas tūres dažādās Londonas ievērojamākās vietās, kā, piemēram: Tauers; Vēstures muzejs; Londonas panorāmas rats; Britu muzejs; Bekingemas pils; Zinātnes muzejs; Vestminsteras abatija; Trafalgaras laukums; Koventa dārzs.

Ekskursijas ārpus pilsētas: Londona ir pasakaina, bet ir arī daudz citu pilsētu, kuras ir vērts izzināt, to skaitā: Braitona; Stounhedža; Oksforda; Kembridža; Vindzora; Bāta; Stratforda; Noridža.

Pasākumi: Boulings; golfs, teniss, futbols, volejbols, frizbijs; barbekjū; peldēšana; „meža dārgumu medības”; spēļu, filmu, viktorīnu nakts; talantu šovs.

Dzīvošana: Naktsmītne, bez šaubām, ir viens no svarīgākajiem nometnes aspektiem. Jaunieši var izvēlēties starp dzīvošanu rezidencē, vienvietīgās vai daudzvietīgās istabās (Harrow, Rīdinga, Kolčestera) un dzīvošanu viesģimenē (Harrow). 

Ēdināšana: Brokastis, pusdienas un vakariņas

Jauniešu atsauksmes:

„Vienlaicīgi mēs apgūstam angļu valodu un lieliski izbaudām laiku – tā ir vislabākā mācību metode!” Rodrigo, Spānija
„Mana angļu viesģimene bija lieliska!” Natalia, Spānija
„Manuprāt, nodarbības bija tiešām lieliskas, mēs veidojām paši savu mūziku, multfilmas, filmas, varēja veidot pat šausmu filmas. Mūsu pasniedzēji pat palīdzēja mums ar šausminošiem specefektiem!” Lingfeng, Ķīna
„Esmu pārliecināts, ka jaunieši iemīlēs šo nometni! Paldies KKCL par lieliski pavadīto laiku Londonā!” Narek, Armēnija

Kopējā informācija:
Jauniešu vecums: 11-18 gadi (Harrow), 9-17 gadi (Rīdinga)
Nometnes datumi: Harrow: 2. jūlijs - 20. augusts, Rīdinga: 9. jūlijs – 6. augusts
Maksimālais skolēnu skaits klasē: 15 cilvēki
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības (15 angļu valodas nodarbības un 5 tematiskās nodarbības nedēļā)
Vienas nodarbības ilgums: 60 minūtes

Cenā iekļauts:
• Nodarbības, mācību materiāli
• Ekskursijas
• Dzīvošana

Cenā nav iekļauts: transfērs, nedēļas braukšanas karte Harrow

2 nedēļu braukšanas karte: 11-14 gadu vecumam - 54.80 GBP; no 15 gadu vecuma - 110 GBP

3 nedēļu braukšanas karte: 11-14 gadu vecumam - 82.20 GBP; no 15 gadu vecuma - 164.10 GBP

 

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!