Konkursa „Laižam uz Prāgu mācīties!” fināla projekta uzdevums

Sveiciens pirmdienā! Ar prieku paziņojam, ka konkursa trešā kārta ir sākusies!

Aicinām visus finālistus iesniegt savu radošo projektu un piedalīties noslēdzošajā cīņā par galveno balvu. Ja vēl neesi iepazinies ar otrās kārtas rezultātiem, meklē savu vārdu šeit.

Fināla radošā projekta tēma ir „Laižam uz Prāgu mācīties!”. Projekta saturs, apjoms un formāts atkarīgs tikai un vienīgi no Tava iztēles lidojuma – tas var būt video, deja, dziesma, animācija, glezna, lietišķā māksla, proza, prezentācija u.tml.

Projektus gaidām līdz 3. aprīlim – nenokavē! Iesniegšanas nosacījumus un vērtēšanas kritērijus skaties konkursa nolikumā.

Atgādinām, ka laimīgais konkursa uzvarētājs saņems bezmaksas braucienu uz 2 nedēļu angļu valodas nometni Čehijā no MSM Academy, aviobiļeti uz Prāgu nodrošinās tūrisma aģentūra Sofi Tūre.

Savukārt veiksmīgākie finālisti saņems jaukas veicināšanas balvas no mūsu konkursa sponsoriem – angļu valodas vārdnīcas no Jāņa Rozes grāmatnīcas, ceļojumu komplektus no STENDERS, branča apmeklējumu 2 personām „Opera Hotel & SPA” restorānā „Boulevard 33”, garšīgus virtuļus no Ze Donats, grāmatas no Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā un praktiskus dāvanu komplektus no MSM Academy.

Vēlam veiksmi un radošumu visiem dalībniekiem un gaidām oriģinālus un neparastus projektus!

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!