Konkursa "Laižam uz Prāgu mācīties!" nolikums

Education Centre Durbe, profesionāla aģentūra ar 20 gadu pieredzi izglītības jomā, kas piedāvā svešvalodu un sporta nometnes jauniešiem, svešvalodu un profesionālus kursus pieaugušajiem, mācības valsts un privātās skolās, kā arī studijas ārzemēs, pieaicinot savus sadarbības partnerus valodu un sporta nometni MSM Academy (Prāga, Čehija), rīko konkursu jauniešiem, lai aktualizētu labas, starptautiski atzītas izglītības lietderību nākotnes plānu realizācijā, veicinātu informācijas apriti sabiedrībā par vidējās, augstākās un tālākizglītības, kā arī svešvalodu apguves iespējām ārvalstīs.

Konkursa mērķi:

  • Popularizēt Čehiju un Prāgu kā lielisku alternatīvu angliski runājošām valstīm skolēnu atpūtai un mācībām - angļu un/vai čehu valodas uzlabošanai, sporta iemaņu iegūšanai, kā arī studijām.
  • Iepazīstināt sabiedrību ar populārākajām un pieprasītākajām programmām Prāgā: valodu nometnes ar futbola, tenisa vai fitnesa nodarbībām, stažēšanās iespējas, sagatavošanas programmas studijām Čehijas augstskolās.
  • Veicināt un atbalstīt skolēnu vēlmi pilnveidot angļu valodas zināšanas un uzturēt sevi labā fiziskajā formā, nodarbojoties ar sportu.

Konkursu rīko: Education Centre DURBE

Konkursu finansē: Education Centre DURBE. Balvu finansējuma sadalījums sadaļā „Konkursa balvu fonds”.

Konkursa dalībnieki: Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas skolu skolēni vecuma kategorijā no 14 līdz 18 gadiem (dzimuši laikā periodā no 1.02.1998. līdz 1.07.2003).

Konkursa norise

Konkurss „ Laižam uz Prāgu mācīties" norisināsies trijās kārtās no 2017. gada 30. janvāra līdz 4. aprīlim. Līdz 2017. gada 30. janvārim konkurss tiek izsludināts publiski uzņēmuma mājas lapā www.durbe.edu.lv, Facebook lapā http://www.facebook.com/ECDurbe, draugiem.lv lapā http://www.draugiem.lv/ECDurbe, kā arī portālos E-klase, Travelnews un citos masu informācijas līdzekļos. Konkursa norise ir sekojoša:

1. kārta.  Norisināsies no 2017. gada 30. janvāra līdz 2017. gada 12. februārim. Visi piedalās kā individuāli dalībnieki, atbildot uz Education Centre Durbe mājas lapā publicētajiem konkursa jautājumiem. Atbildes jāiesniedz elektroniski, aizpildot konkursa formu. Pirmās kārtas konkursa atbildes tiks apkopotas līdz 23. februārim, un 24. februārī Education Centre Durbe mājas lapā tiks publicēti to dalībnieku vārdi, kuri pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem un iekļuvuši konkursa otrajā kārtā.

2.kārta.  Norisināsies no 2017. gada 27. februāra līdz 8. martam. Visi turpina piedalīties kā individuālie dalībnieki, atbildot uz Education Centre Durbe mājas lapā publicētajiem konkursa otrās kārtas jautājumiem un izpildot radošo uzdevumu. Atbildes jāiesniedz elektroniski, aizpildot konkursa formu. Otrās kārtas atbildes tiks apkopotas līdz 15. martam, un 17. martā Education Centre Durbe mājas lapā tiks publicēts finālistu saraksts, kas izvēlēts saskaņā ar trešās kārtas noteikumiem.

3. kārta. Konkursa fināls norisināsies no 2017. gada 20. marta līdz 3. aprīlim.
Finālam konkursa žūrijas pārstāvji izvirzīs tos dalībniekus, kas atbilst visiem kritērijiem:  

* dalībnieks ir piedalījies abās pirmajās konkursa kārtās un pareizi atbildējis uz visiem konkursa jautājumiem

* konkursa žūrija dalībnieka iesniegto radošā uzdevuma risinājumu ir ierindojusi labāko 100 vidū

Finālisti  tiek aicināti iesniegt radošu projektu konkursa finālam.

Fināla uzdevums: iesniegt un/vai iesūtīt konkursa žūrijai radošu projektu, kas atspoguļo noteikto tēmu. Projekts var būt video,  IT, tēlotājmākslas, lietišķās mākslas, prozas, prezentācijas u.c. formātā. Radošā projekta tēma tiks paziņota, izsludinot trešo kārtu.

Projekta iesniegšanas termiņš – 2017. gada 3. aprīlis. Projekts jānogādā personīgi Education Centre DURBE birojā Rīgā, Raiņa bulv. 31-6, LV-1050, jānosūta pa pastu ar norādi „Konkursam” vai jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi pieteikums@durbe.edu.lv. Projekti netiks atgriezti, un Education Centre Durbe ir tiesības projektu darbus un to autoru vārdus publicēt bez papildu saskaņošanas.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2017. gada 13. aprīlī. Uzvarētāji (1., 2. un 3. vietas ieguvēji) un 10 labāko projektu autori tiks uzaicināti uz svinīgu balvu pasniegšanu un rezultātu paziņošanu, kas norisināsies Rīgā 2017. gada 22. aprīli.  

Projektu vērtēšanas kritēriji: atbilstība projektai tēmai, tēmas atspoguļojuma daudzpusība izvēlētajā formātā, darba vizuāli – mākslinieciskā kvalitāte, radošums, projekta unikalitāte.  

Iesniegtos projektus vērtēs konkursa žūrija, kas nominēs pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējus, kā arī veicināšanas balvu saņēmējus.

Žūrijas sastāvs

  1. Jeļena OzolaEducation Centre Durbe vadošā speciāliste
  2. Anete Jankovska – Education Centre Durbe klientu konsultante
  3. Ekaterina Guryeva – MSM Academy mācību programmu menedžere

Konkursa balvu fonds

1. vieta  – bezmaksas brauciens uz angļu valodas nometni Čehijā, Prāgā uz 2 nedēļām (nometni nodrošina MSM Academy sadarbībā ar Education Centre Durbe). Balvā iekļauts: angļu valodas kursi, futbola, fitnesa vai tenisa treniņi (pēc vēlmes), dzīvošana, ēdināšana, aizraujoša izklaižu programma un ekskursijas uz populārākajiem apskates objektiem Prāgā un Čehijā, aviobiļete (nodrošina tūrisma aģentūra Sofi Tūre), ceļojuma komplekts no STENDERS.

2. vieta – dāvanu karte divām personām uz branču jeb vēlajām brokastīm Opera Hotel & SPA restorānā „Boulevard 33”, angļu valodas vārdnīcas un grāmatas no Jāņa Rozes grāmatnīcas, ceļojuma komplekts no STENDERS, suvenīru komplekts no MSM Academy.

3. vieta – angļu valodas vārdnīcas un grāmatas no Jāņa Rozes grāmatnīcas, ceļojuma komplekts no STENDERS, suvenīru komplekts no MSM Academy.

Papildu veicināšanas balvas no konkursa sponsoriem MSM Academy nometnes Prāgā (10 dāvanu komplekti), Ze Donats (6 dāvanu komplekti), kā arī grāmatas no Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā.

   

Apstiprināts
2017. gada 26.  janvārī, Rīgā
Education Centre Durbe izpilddirektors Mārtiņš Stankevičs

Tālr. 67225586; mob. 29196306
E-pasts – pasts@durbe.edu.lv
www.durbe.edu.lv

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!