Krišjānis par futbola nometni Čehijā

Krišjānis Kapcjuhs (14) šajā vasarā divas nedēļas pavadīja MSM Academy futbola nometnē Prāgā, Čehijā. Tagad Krišjānis labprāt dalās iespaidos par aizvadītajiem futbola treniņiem un iegūto pieredzi.

Krišjāni, cik gadus Tu jau spēlē futbolu un kurā komandā?

Es spēlēju futbolu jau deviņus gadus komandā „JFA Jelgava”.

Kādēļ izvēlējies tieši MSM Academy futbola nometni?

Izvēlējos MSM Academy nometni, jo vēlējos uzlabot savas prasmes futbolā un arī angļu valodā. Kā arī vēlējos iegūt jaunus draugus no visas pasaules.

Lūdzu, pastāsti par futbola treniņiem nometnes laikā!

Futbola treniņi norisinājās četras reizes nedēļā un ilga divas stundas. Man ļoti patika treniņi un uzdevumi to laikā. Patika tas, ka bija daudz talantīgu spēlētāju, jo es varēju no viņiem mācīties, un pieļauju, ka citi kaut ko jaunu iemācījās arī no manis. Nometnē ieguvu gan jaunas prasmes, kā neizmērojamu pieredzi. Treneri savu darbu izdarīja perfekti!

Vai treniņi atbilda Tavam līmenim?

Treniņi pilnībā atbilda manām spējām – es uzlaboju savu spēles tehniku, bet nebija tādu uzdevumu, kurus nevarēju izpildīt. Spēles laikā treneri deva padomus, kā man labāk pārvietoties savā pozīcijā, kur vajadzētu atrasties uz laukuma.

Ko Tu ieteiktu jauniešiem, kas vēl domā par došanos uz MSM Academy futbola nometni?

Droši brauciet, jo iegūsiet daudz jaunu draugu un nenovērtējamu pieredzi futbolā, kā arī attīstīsiet savas prasmes. Noteikti nenožēlosiet! 

 

Attēlā - Krišjānis, students no Kazahstānas un spāņu futbolists Xavi Fernandez

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!