Las Vegasa

Las Vegasa ar saviem koptajiem kūrortiem, neskaitāmajām viesnīcām ir viena no Amerikas zināmākajām un tūristu iecienītākajām pilsētām. Tai pat laikā, šī gandrīz miljonu iedzīvotāju lielā pilsēta, piedāvā ērtības un iespējas visiem saviem iedzīvotājiem.

  • dodieties uz grandiozo Grand Canyon un izbaudiet šīs pasaules brīnuma sniegto spēku
  • Vinišian kūrortā izjūtiet Itālijas romantisko sajūtu, staigājot pa St. Mark's Plaza un The Doge's Palace, kuri ir ekvivalenti savā izpildījumā un varenībā ar Itālijā redzamo
  • Pavadiet romantisku vakaru Bellagio, vērojot nerimstošo strūklaku šaltis. Šī vieta ir ideāla fotogrāfēšanai!
  • Uzdāviniet sev neaizmirstamu šovu pilsētas centrālajā ielā Strip - sākot ar Blue Man Group līdz pat Cirque du Soleil
  • Las Vegasā varat arī apmeklēt Parīzi un uzbraukt Eifeļa tornī, pavakariņojiet kādā elegantā kafejnīcā un nofotgrāfēties pie Triumfa arkas

Las Vegasa nenoliedzami ir pati interesantākā Amerikas pilsēta! Šī ātri augošā, dinamiskā pilsēta ir visā pasaulē slavena ar savam viesnīcām, kazino, restorāniem un daudz ko citu, tai skaitā arī akadēmiskās un karjeras izaugsmes iespējām!

Vietējais klimats

Gada temperatūra svārstās no 2 līdz 25 grādiem pēc Celsija no novembra līdz februārim, bet vasaras mēnešos tā var sasniegt līdz pat 35 grādiem. Jāatceras, ka šī tomēr ir tuksneša valstība ar karstu vasaru, vēsu ziemu un ļoti maz nokrišņiem.

Angļu valodas kursi Las Vegasā (angļu valoda + fotogrāfēšana)

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!