LSI Brighton

LSI Brighton - viens no privātās valodu skolas Language Studies International (LSI) centriem. LSI- tā ir 40 gadus ilga pieredze angļu valodas pasniegšanā, tas ir Britu  padomes akreditēts, asociācijas English UK biedrs, kā arī galvenais testēšanas centrs  TOEFL un TOEIC.  LSI ir viena no nedaudzajām „lielajām skolām”, kas spēj sniegt mazas skolas attieksmi. Skolas valodu centri atrodas daudzās pasaules valstīs, tai skaitā ASV, Kanādā, Jaunzēlandē, Francijā, Vācijā, Šveicē, Maltā. 
EC Durbe skolas pārstāvim bija unikāla iespēja satikties klātienē ar LSI skolas atsaucīgo personālu un tas pastāstīja, ka skolā strādā augsti kvalificētii pasniedzēji, kuri, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, izmanto tikai mūsdienīgas un efektīvas mācību metodes. Tie ne tikai palīdzēs apgūt angļu valodu, bet arī  veiksmīgi sagatavos, piemēram, IELTS eksāmenam. Mācību procesam ir viss nepieciešamais- komfortablas, gaišas mācību telpas, bibliotēka, multimēdiju centrs un brīva pieeja internetam.
Studentiem ārpusskolas programma ir piesātināta ar dažāda veida aktivitātēm, un kas pārsteidz visvairāk, ka skolas pasniedzēji ņem aktīvu dalību šajās aktivitātēs. Piedalīšanās aktivitāšu programmā palīdz iepazīties ar jauniem draugiem un atrašanās draudzīgā vidē- gūt maksimālu labumu zināšanu uzlabošanā. Vispopulārākās studentu aktivitātes ir futbola mači, pikniki skolas iekšpagalmā, pēcpusdienas grāmatu klubs, sporta dienas, un, protams, nevar bez ievērības atstāt tematiskās ballītes par godu Valentīndienai un Halovīniem. Regulāri notiek pasākums LSI International food party, kur katrs students prezentē savu valsti- degustē tās tradicionālos ēdienus un klausās mūzikas hītus. Pagājušā gada studenti ir sacerējuši savu LSI Braitonas skolas hītu "Summertime at LSI". Studentiem skolas pasākumu organizatori nedod garlaikoties arī nedēļas nogalēs. Tad tiek piedāvāts nedeļas nogali pavadīt, piemēram, Parīzē vai Amsterdamā. Skolai ir izveidota veiksmīga sadarbība ar ceļojumu aģentūrām, kas šos braucienus studentiem piedāvā par "draudzīgām cenām". Ja tomēr nav vēlēšanās doties tik tālu, tad parasti studenti izvēlas apskatīties Londonu.

Atrašanās vieta 

Skola Braitonā atrodas plašā un elegantā savrupnamā, kas celta Viktoriānisma laikmetā. Skolas iekšpagalmā atrodas dārzs, kas ir iemīļota pusdienu un aktivitāšu vieta studentu vidū. Skolas atrašanās vieta ir ideāla- tikai 10 minūšu gājienā no jūras, dzelzceļa stacijas un netālu no izklaides centra. Šeit viss ir pa rokas- veikali, kafejnīcas, bāri, restorāni un citas atpūtas vietas. Un jūs noteikti paspēsiet apmeklēt Londonu,jo tā ir tikai 55 minūšu attālumā braucienā ar vilcienu. 

Priekšrocības:

 • iespēja mācīties un atpūsties piejūras kūrortā;
 • ja izvēlaties intensīvo kursu, tad cenā ietilpst 2 stundas biznesa angļu valodas katru dienu;
 • draudzīgs un atsaucīgs skolas personāls;
 • ideāla skolas atrašanās vieta- 10 minūtes no vilciena stacijas un pludmales;
 • netālu no Londonas, līdz lidostai London Gatwick  ir 20 minūšu brauciens ar vilcienu;
 • daudzas viesģimenes ģimenes atrodas 20 min attālumā no skolas.

Fakti:

 • Minimālais audzēkņu vecums: 16 gadi (biznesa valoda - 21 gadi)
 • Maksimālais audzēkņu skaits klasē: 14 ( biznesa valoda - 5)
 • Vidējais audzēkņu skaits klasē: 8
 • Vienas nodarbības ilgums: 50 minūtes
 • Skolā pieejams: bibliotēka, multimediju centrs, bezmaksas internets, Wi-Fi

Akreditācijas:
British Council, English UK

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!