LSI Cambridge

 
Kembridža ir ideāla vieta bērniem un jauniešiem, jo tā kombinē sevī spožu, pozitīvu un draudzīgu atmosfēru, paralēli veltot lielu uzmanību unikālām skolas tradīcijām un izglītību. Droši var teikt, ka nometnes mazie dalībnieki vasaru pavadītu godam, ne tikai baudot Anglijas vēsturiskākās vietas, dabu un arhitektūru, bet arī intensīvi mācoties, mūsdienās tik ļoti noderīgo angļu valodu LSI vasaras valodu nometnē, Kembridžā! Kembridža atrodas tikai 50 minūšu attālumā no Londonas un stundas attālumā līdz Norkfolkas gleznainās piekrastes! Šī vieta noteikti aizraus ikviena elpu!
 
Atrašanās vieta: Nometne atrodas netālu no pilsētas centra, 10 minūšu gājienā no pilsētas tirdzniecības centra un dzelzceļa stacijas. 
 
Mācību programma: Skola piedāvā 20 angļu valodas mācību stundas nedēļā. Pirmo dienas pusi jaunieši pavadīs mācību klasēs, koncentrējot savu uzmanību uz intensīvu angļu valodas zināšanu paplašināšanu, bet otrajā dienas daļā jaunieši tiks aicināti uz aktīvām nodarbībām, kur visi savas zināšanas izmantos praksē, atpūšoties un jautri pavadot laiku ar saviem vienaudžiem.
 
Aktivitātes: Kā LSI nometnes „vizītkarti” noteikti var minēt relaksējošus braucienus ar laivām, kuru laikā paveras elpu aizraujošs skats uz vēsturiskām un iespaidīgām koledžas ēkām. Aktivitāšu programma tiek balstīta uz jauniešu interesēm, tai skaitā ballītes, kino vakari, barbekjū, futbolu un golfu. Nometne cenšas maksimāli izmantot visas iespējas, kuras piedāvā pilsēta, sākot ar slavenākiem muzeju apmeklējumiem un beidzot ar botāniskiem dārziem, lāzera spēlēm un brīvdabas kino. Sestdienās jauniešiem ir pilnas dienas ekskursijas uz Londonu un Stounhendžu! 
 
Dzīvošana: Viesģimenē, divvietīgās istabās
 
Ēdināšana: Trīsreizēja ēdināšana 
 
Skolas plusi:
+ Universitātes pilsētiņas iedvesmojošā atmosfēra
+ Veikali un kafejnīcas atrodas ļoti tuvu skolai
 
Kopējā informācija:
Viena nodarbība – 50 minūtes
Maksimālais studentu skaits klasē – 16 cilvēki
Dalībnieku vecums: 13-17 gadi
Transfērs no Hītrovas, Getvikas un Stansted lidostām
 
Cenā iekļauts: Nodarbības, dzīvošana, ēdināšana, aktivitātes, ekskursijas, apdrošināšana
 
 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!