LSI San Francisco

Pilsēta Bērklija, Sanfrancisko līča krastos, Kalifornijā, dēvē par īstu studenta pilsētiņu, pateicoties vairākām universitātēm. Tā ir ideāla vieta, lai pilnvērtīgi apgūtu angļu valodu. Pati Bērklija ir pārpildīta ar kafejnīcām, veikaliņiem, restorāniem un citām iestādēm, pilsētas bonuss ir tāds, ka no šīs vietas var ātri un veiksmīgi nokļūt līdz visām Sanfrancisko un tās piekrastes lieliskajām apskates vietām.
 
Atrašanās vieta: LSI valodu skola atrodas Bērklijas pašā centrā, netālu no autobusa pieturām un metro stacijām, tuvumā no universitātes kampusa atrodas ļoti daudz restorānu, kinoteātru un grāmatu veikalu, , kas ļoti patiks īpaši motivētiem studentiem. Skolas infrastruktūra ietver sevī atpūtas zonas (gan iekštelpās, gan pagalmā), divas datorklases un bibliotēku. LSI valodas skola ir arī oficiālais TOEIC testēšanas centrs, tāpēc to var kārtot skolā. 
 
Mācību programmas: LSI piedāvā 3 angļu valodas programmas – standarta, intensīvo un lietišķo angļu.
Standarta angļu valodas programma ietver sevī 20 nodarbības nedēļā (4 nodarbības dienā). Mācību laikā tiek pilnveidotas studentu komunicēšanas spējas. Nodarbībās liela uzmanība ir pievērsta gramatikai, leksikai, izrunai, lasīšanai un rakstīšanai. Lai nostiprinātu iegūtās zināšanas tiek spēlētas lomu spēles un risināti dažādi klausīšanās uzdevumi.
Intensīvā angļu valodas programma nodrošina 30 nodarbības nedēļā (6 nodarbības dienā). Pats nosaukums liecina, ka programma ir tēmēta uz ievērojamiem rezultātiem, kura pamatā ir komunicēšanas prakse. Diskusiju tematika ir ļoti dažāda – teātris, kino, plašsaziņu līdzekļi, notikumi, politika, vietējā kultūra, internets u.c.
Lietišķā angļu valodas programma – tieši angļu valoda ir atzīta par starptautisko biznesa valodu, tātad, mūsdienās tā ir ļoti noderīga. Dienas pirmajā pusē tiek apgūta intensīvā programma, bet pēc tām tiks pasniegti tādi lietišķie priekšmeti kā bankas un tirgus izpēte, mārketings un reklāma, personālsastāva sastādīšana, pārrunas un tirdzniecība. 
 
Aktivitātes: Neskatoties uz intensīvajām nodarbībām katrs students varēs arī kārtīgi atpūsties savā brīvajā laikā. Skola organizē dažādas pēcpusdienas aktivitātes, kā arī ekskursijas. Pēc nodarbībām studenti var vērot beisbola spēles, atpūsties kādā studentu ballītē, doties uz boulingu, basketbolu, apmeklēt muzejus (to skaitā Aziātu mākslas muzeju, Bērklijas mākslas muzeju, Oakland mākslas galeriju, Šabo zinātnes un kosmosa centru u.c.) . Skolas ekskursiju laikā studenti var ielūkoties Kalifornijas Universitātē, sajust tās grandiozo atmosfēru. Studenti kādā saulainajā dienā varēs droši paķert riteni un doties braucienā pa leģendāro Sanfrancisko Zelta vārtu tiltu un pat piedalīties pilsētas rīkotajā pasākumā, kurā vairāki simti riteņbraucēju iekaro Sanfrancisko ieliņas. Ekstremālo sajūtu cienītājiem skola ir sarīkojusi ekskursiju pa noslēpumaino cietumu uz salas – Alkatrazu, sajūtas esot tur, tik tiešām būs neaprakstāmas!
 
Dzīvošana: Viesģimenē vai rezidencē. 
Skolas rezidence: atrodas 20 minūšu gājienā no skolas. Tajā ir 1-3 vietīgas istabas, kopumā to ir divdesmit. Katrā stāvā ir atsevišķas vannas istabas meitenēm un puišiem. Rezidencē ir arī studentu atpūtas istaba, kur katrs var atpūsties pie TV. Cenas sākot no 295 $.
Viesģimene: vienvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām (pēc izvēles). Viesģimenes atrodas 15-45 minūšu braucienā no skolas un ir ļoti viesmīlīgas. 
 
 
Kopējā informācija:
Vienas nodarbības ilgums – 50 minūtes
Maksimālais studentu skaits klasē – 15 cilvēki
Studentu minimālais vecums: 16+

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!