Maltas unikālā identitāte

Maltas unikālā identitāte – valsts, kura ir populāra ar savu moderno, mūsdienīgo relaksāciju saulē, Vidusjūras ūdeņos. Pēdējos gados Malta ieņem stabilu vietu ne tikai kā fantastiskas atpūtas zeme, bet arī kā angļu valodas mācību centrs. Kā nekā Maltā ir 2 oficiālās valodas – maltiešu un angļu!

Valetta – Maltas galvaspilsēta, brīnišķīgā St. Julians, Sliema, St. Pauls, Gozo sala – šīs vietas ir noteikti dzirdējis katrs :)

St Julians – salas ziemeļu krasts – populāra vieta ne tikai studentiem, bet visiem tūristiem, dzīvība tajā pulsē un nenorimst ne mirkli, jo šeit ir savijusies vēsture, kultūra, mūsdienu izklaides iespējas. Eiropas iecienītākie naktsklubi atrodas tieši šeit – Pacevillā ik dienu satiksi populārākos DJ. Un kur nu vēl aicinošās St Julians pludmales un promenādes ar mazajām, viesmīlīgajām kafejnīcām, burvīgajiem veikaliņiem, bāriem – īstā brīvdienu atmosfēra valda tieši šeit.

Tie, kuri vēlas izbaudīt romantisko Maltas vakaru saulrietā, noteikti dosies uz Sliemas pludmali. Tieši šeit ir atrodami izcilākie salas vīni, Vidusjūras veselīgā virtuve, naksnīgie kruīzi un neaizmirstama saullēkta sagaidīšana.

Ja esi mazliet piekusis no brīvdienu aktivitātēm un vēlies brīdi atvilkt elpu, dodies uz „kluso pilsētu” Mdinu, kur sastapsies ar relaksējošu atmosfēru, pastaigu pa šaurajām viduslaiku ieliņām ar Baroka laika arhitektūru.

Arī neskartās daba mīļotājiem Maltā atrodas savs stūrītis – nieka pārbrauciens uz Gozo un Comino salām ar kādu no mazajām ekskursiju laiviņām, un Tu esi sasniedzis Blue Grotto alas, Zilo Lagūnu, kura ir paradīze peldēšanas, snorkelēšanas un niršanas entuziastiem.

Reiz esi bijis Maltā – vēlēsies tur atgriezties vēl un vēl. Mazajā, mājīgajā, burvīgajā Maltā katrs atradīs ko sirdī un prātā noglabājamu, kas sasildīs Latvijas tumšajos un aukstajos ziemas vakaros.

Angļu valodas kursi Maltā:

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!