Miks par sērfošanas nometni Amerikā: "Zināšanas un emocijas paliks atmiņā uz mūžu!"

          Labdien! Mani sauc Miks, 3 nedēļas pavadīju FLS nometnē Kalifornijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, sērfojot un mācoties angļu valodu. Izvēlējos tieši sērfošanas nometni, jo ekstrēmie sporta veidi mani vienmēr ir saistījuši, kā arī tādēļ, ka vēlējos pilnveidot savas prasmes un sērfot leģendārajās Kalifornijas pludmalēs. Atrodoties ASV, visvairāk pārsteidza tas, cik viss ir liels - braukt 3 stundas un atrasties tajā pašā pilsētā man likās kaut kas neiespējams, bet Amerikā tas nav nekas neparasts. Pārsteidza arī cilvēku laipnība un pretimnākšana - nebiju gaidījis, ka cilvēki Kalifornijā ir tik izpalīdzīgi un draudzīgi. 
          Jāatzīst, ka pirmās divas dienas nometnē bija uztraukumu pilnas, jo bija grūti pierast pie apkārt notiekošā, taču pēc tam izbaudīju katru nometnē pavadīto dienu un braukt prom itin nemaz negribējās. Nometnes laikā iepazinos ar daudziem cilvēkiem, un pavisam droši varu teikt, ka esmu ieguvis draugus no visas pasaules: Spānijas, Šveices, Itālijas, Francijas, kā arī Dominikānas Republikas un ASV. 
         No nometnes programmas man vislabāk patika braucieni uz Universal studios, Holivudu, kā arī Santa Monica un Venice Beach pludmales tūres. Dzīvošana milzīgā universitātes pilsētiņā ar bibliotēku, sporta laukumiem un veikaliem bija ļoti interesanta. Universitāte bija aprīkota ar modernām tehnoloģijām, un dzīvošana universitātes kopmītnēs bija komfortabla un aizraujoša. 
         Sērfošanas nodarbības (10 reizes nedēļā) vadīja ļoti profesionāli un pieredzējuši instruktori. Brauciens uz šo nometni pavisam noteikti bija liels izaicinājums, un ceļojuma laikā esmu kļuvis patstāvīgāks, draudzīgāks, atvērtāks pret visu jauno un daudz pārliecinātāks par sevi.  Interesentiem iesaku daudz nedomāt un pieņemt izaicinājumu, jo ceļojuma laikā iegūtā pieredze, zināšanas un emocijas paliks atmiņā uz mūžu!

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!