Minerva Art Academy

Vai vēlies nākotnē kļūt par veiksmīgu un pasaulē slavenu mākslinieku vai dizaineru, kura darbi liks jūsmot miljoniem cilvēku? Lielisks sapnis, bet kur lai to realizē? Atbilde ir pavisam vienkārša – dinamiskajā Nīderlandē, Hanze UAS Minerva Art akadēmijā, kuras pirmsākumi meklējami jau 1798. gadā! Minerva Art Academy piedāvā enerģiskiem, kreatīviem, entuziasma pilniem studentiem bakalaura un maģistra studiju programmas, kā arī kultūras apmaiņas programmas tēlotājmākslā, dizainā un popkultūrā, kuru laikā tu radīsi savu personīgo pieeju un „rokrakstu”, kā arī attīstīsi savu radošo garu, savukārt, akadēmija nodrošinās studentus ar visu nepieciešamo un lieliskiem pasniedzējiem, kuri spēs iedvesmot pārsteidzošiem darbiem! Minerva Art akadēmijā Tu liksi pamatakmeni visai turpmākai nākotnei un lai gūtu izcilus panākumus, noteikti būs nepieciešama meistarība, jaunas un svaigas idejas, kā arī spēja tās īstenot dzīvē.

Ar lielu pārliecību var apgalvot, ka mūsdienās arvien vairāk māksla un kultūra tiek sasaistīta ar ekonomisko un pilsonisko attīstību, ilgtspējīgu inovāciju un tehnoloģijām, līdz ar to mākslinieki aizņem lielu lomu sabiedrībā un vides attīstībā.

Minerva Art akadēmija atrodas dinamiskajā pilsētā Groningena, Nīderlandes ziemeļu daļā, kurā atrodas neskaitāmi daudz teātru, muzeju, mākslas galeriju un lielu uzņēmumu, īstā vieta mākslas mīļotājiem un brīvdomātājiem. Minerva Art popkultūras fakultāte atrodas pilsētā Leeuwarden, kura kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2018. gadā.

Vai tu zināji, ka:

 • Slaveno „Chupa Chups” logotipu ir uzgleznojis slavenais sirreālists Salvadors Dali;
 • Bērnībā, pirmais vārds, kuru izrunāja Pablo Pikaso bija „piz”, kas tulkojumā no spāņu valodas nozīmē zīmulis;
 • Edvarda Munka glezna „Kliedziens” ir pats pārdodamākais mākslas darbs, kurš pārdots atvērtajā izsolē;
 • Slavenā Džakondas glezna 1962. gadā tika novērtēta 100 miljonu dolāru vērtībā, tomēr jau 2009. gadā gleznas vērtība sasniedza 700 miljonu dolāru.

Šobrīd Minerva Art Academy piedāvā šādas studiju programmas:

Bakalaura programma tēlotājmākslā un dizainā

 • Tēlotājmāksla ( angļu vai vācu valodā)
 • Tēlotājmāksla un dizains izglītībā (vācu valodā)
 • Dizains
  -Grafiskais dizains (angļu vai vācu valodā)
  -Ilustrācija/Animācija (vācu valodā)
  -Interjera dizains un scenogrāfija (vācu valodā)

Kultūras apmaiņas programmas

 • Māksla un tehnoloģijas
 • Dizains
 • Tēlotājmāksla
 • Popkultūra

Maģistra programma tēlotājmākslā

Gleznošana (angļu valodā)
Media, Māksla, Dizains un tehnoloģija (vācu un angļu valodā)

Ko par akadēmiju saka studenti:

            „Izvēlēties mācības ārzemēs nav viegls lēmums, īpaši zinot to, ka izvēlēto programmu citur pasniedz pavisam savādāk nekā dzimtajā valstī. Tomēr es varu apgalvot, ka mācības šajā akadēmijā ir mans labākais un nopietnākais dzīves lēmums!” – Mircea

           „Lieliska vide, iespējas un izpalīdzīgais skolas personāls pārvērsīs studijas neaizmirstamā un pozitīvā pieredzē. Tas ir lielisks veids izaicināt pašam sevi un pierādīt sev un visai pasaulei uz ko esi spējīgs!” - Michaela

Kopējā informācija

Dokumentu iesniegšana līdz 1. maijam

Studiju maksa – 1984 EUR (studentiem no Eiropas)

 

 

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!