Brīdinājuma ziņojums

The subscription service is currently unavailable. Please try again later.

New York Film Academy

Ņujorkas Kinomākslas Akadēmija tika dibināta 1992. gadā pateicoties producentam Džerijam Šerlokam (Jerry Sherlock), kurš producēja tādu filmu kā „The Hunt for the Red October”. Atvērt akadēmiju Šerloku pamudināja viņa draugi, kuri vēlējās saviem bērniem dot iespēju saņemt kvalitatīvu kinorežijas izglītību par saprātīgām izmaksām.

Iedvesmojoties ar ideju par kino filmēšanas pasniegšanu Šerloks ar saviem kolēģiem izstrādāja patiesi unikālas mācību programmas. Akadēmija ir pārņēmusi labākās idejas no citām vadošām skolām un izstrādājusi savu pieeju, kas nodrošina pamatus kinomākslā, aktiera meistarībā vai animācijā.

Akadēmijas darbinieki ir pārliecināti, ka mācības kopā ar praksi ir daudz efektīvāka, nekā tikai teorijas apgūšana. Šis mācību modelis ļauj studentiem sasniegt krietni labākus rezultātus, salīdzinājumā ar citām šāda tipa skolām.

Akadēmijas studiju programmas ir domātas tiem, kuriem ir vēlme un kuri ir gatavi intensīvām apmācībām pie labākiem pasniedzējiem, aktieriem, kuri saņēmuši prēmijas un balvas, darbu ar režisoriem un citu profesiju pārstāvjiem kinematogrāfijas sfērā.

Daudzi mūsdienu režisori uzskata Ņujorkas Kinomākslas Akadēmiju par labāko kinomākslas skolu, šeit mācās studenti no visas pasaules, tikai Ņujorkā un Losandželosā mācās 77 tautību pārstāvji, kas lieliski uzlabo mācību atmosfēru.

Iemesli, kāpēc izvēlēties New York Film Academy:

  • Stīvens Spīlbergs, Mārtins Skorsēze, Brūss Springstīns, Als Pačīno, Roberts Daunijs-jaunākais, Džeimijs Foks, Džodija Fostere un daudzi citi slaveni aktieri ir sūtījuši savus radiniekus uz apmācībām Ņujorkas Filmu Akadēmiju. Kā arī skola lepojas ar to, ka tādas pasaulslavenas zvaigznes kā Kevins Klains, Pīrs Brosnans, Sjūzena Saradona, Tims Robins, Bono (U2) un režisoti Stīvens Frīzs, Pīters Bogdanovičs, un Džeims L. Bruks arī ir izvēlējušies šo skolu;
  • Katrs students veido savas filmas, lai noslīpētu iegūtās zināšanas mācību procesa laikā;
  • Sākot ar pirmo dienu skolā, students strādā ar kamerām un aprīkojumu;
  • Katrā fakultātē strādā profesionāli eksperti;
  • Akadēmija vienmēr paplašina savu piedāvājumu sekojot līdzi izklaides industrijai.

Programmas

Visas mācību programmas ir izveidotas, lai attīstītu gan personīgo, gan komandas profesionalitāti. Akadēmija piedāvā šādas studiju programmas:

  • Viengadīga programma: kinorežija, aktiermāksla, producēšana, scenāriju rakstīšana, 3D animācija, kinematogrāfija, digitālās žurnālistika, digitālās fotogrāfija un datorspēļu dizaina izstrādāšana
  • Intensīvs, paātrināts 3 gadu bakalaura grāds šādās programmās: kinorežija, aktiermāksla, 3D animācija un datorspēļu dizaina izstrādāšana
  • Divgadīgs maģistra grāds šādās programmās: kinorežija, aktiermāksla, kinoscenāriju sacerēšana, producēšana, kinematogrāfija, dokumentālā kino režisūra, digitālā fotogrāfija
  • Divgadīga programma ar asociētu pakāpi: kinorežija, aktiermāksla, kinoscenāriju sacerēšana, producēšana un datorspēļu dizaina izstrādāšana

Tiem, kuri vēlas atsvaidzināt jau esošās zināšanas, akadēmija piedāvā īsus intensīvos kursus 1-12 nedēļu garumā (par kuriem arī tiek doti kredītpunkti), kas nodrošina ātru un kvalitatīvu vielas apguvi sev vēlamajā laika periodā. Nav nozīmes, cik garus kursus students paņems, katra nedēļa nepaies bez vērtīgas pieredzes iegūšanas. Kursu klāsts ir ļoti plašs –Acting (aktiermāksla), 3D Animation & Visual Effects (3D animācija un vizuālie efekti), Broadcast Journalism (žurnālistika), Cinematography (kinematogrāfija), Digital Editing (digitālā rediģēšana), Directing (vadīšana), Documentary (dokumentēšana), Game Design (datorspēļu dizains), Graphic Design (grafiskais dizains), Film (kino), Illustration (ilustrācija), Musical Theatre (muzikālais teātris), Performing Arts (uzstāšanās), Photography (fotogrāfēšana), Producing (producēšana), Screenwriting (scenāriju rakstīšana), Visual Arts (vizuālā māksla).

Uzņemšanas prasības: Iesakām iesniegt dokumentus 2-3 mēnešus pirms studiju sākuma.
Ja vēlaties iestāties New York Film Academy, jums būs nepieciešami šādi dokumenti: notariāli apstiprināts atestāta tulkojums angļu valodā par vidējo izglītību vai augstāko izglītību, apliecība par angļu valodas zināšanu līmeni ne zemāku par vidējo (intermediate), radošo darbu portfolio, projektu un darbu kopsavilkums (atkarībā no izvēlētās studiju programmas)

Dzīvošana: Skolas rezidencē vai studentu dzīvokļos.
Rezidence pieejamas vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas istabas, katrā istabā ir arī vannas istaba un sadzīves tehnika
Studentu dzīvokļi ir ļoti dažādi, katrs izvēlas sev tīkamāko

Studiju sākums: Atkarībā no izvēlētās programmas, uzņemšana vismaz 4-5 reizes gadā

Studiju maksa:
Bakalaura programmas: 12 000 - 14 000 USD / semestrī
Maģistra programmas: 10 000 - 13 000 USD / semestrī
Viena-divus gadu programmas: 28 000 - 38 000 USD / gads
Kursi: 1100$-3300$ nedēļā

Papildus izdevumi:
Dzīvošana rezidencē: 1800 $ mēnesī
Dzīvošana studentu dzīvokļos: 1000-2500$ mēnesī

 

Pieteikums mācībām

Līgumslēdzējs
Informācija par braucēju
Atsevišķām skolām un programmām iespējama papildus maksa par pavadoņa pakalpojumu izmantošanu.
paskaidrojums, apraksts
Kontatkpersona
Ja ir tikusi izvēlēta dzīvošana

Pieraksties jaunumu saņemšanai!

Uzzini par jaunāko un aktuālako informāciju par valodu kursiem, izglītību ārzemēs, vasaras nometnēm, ka arī par īpašiem piedāvajumiem, pieraksties!